Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány a suliból és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliból és szerelmes vagyok belé. Nem merek hozzá oda menni és meg mondani neki hogy szeretem. Valami tanácsot tudtok adni?

Figyelt kérdés
Azért nem merek oda menni hozzá mert szerintem túl jó hozzám, de nagyon szeretem. Meg attól is félek hogy vissza utasít és el mondja mindenkinek és én leszek a suli gyökere.

2015. jún. 18. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Beszéltetek már? Mert ha még nem, akkor kétlem, hogy szerelmet érzel iránta, inkább csak fellángolást.

De ha tényleg tetszik a lány, akkor oda kell menned hozzá beszélgetést kezdeményezni, hogy esetleg valami kialakuljon köztetek. :)

A lányok szeretik a magabiztos fiúkat, szóval nyugodtan menj oda hozzá, és kezdj el vele beszélhetni! :)

Nincs veszteni valód. :)

Sok sikert! :)

2015. jún. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szerintem merj élni.

Melyik a jobb, ha 100%-ig biztos, hogy nem lesz semmi vagy az 50-50%? Ne félj a lánytól, nem fogja leharapni a fejed.

A magabiztos fiúkat szeretjük mi lányok nem azokat akik félnek kimondani az érzelmüket. Nyugodtan menj oda hozzá.

2015. jún. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Ha még nem beszéltek kezdj el vele beszélni :D utána mutasd meg neki,hogy neked tetszik majd bevallod neki az érzelmeidet :D ha vissza utasít akkor egy bizonyos ideig szenvedni fogsz de sztem egy ilyen dolog miatt nem leszel kikozosítve :D (én is féltem,de miután léptem egy hatalmas ko esett le a szívemrol) (nem jottem ossze vele mert elkapkottam a dolgokat :( de attól neked sok sikert kívánok! ;) ) és ne felejts el udvarolni! :D
2015. jún. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a jó tanácsokat! :) Nagyon jó fejek vagytok! :D És oké meg próbálok oda menni hozzá. Lesz ami lesz...
2015. jún. 18. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:
várjuk privátban a fejleményeket :)
2015. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oh, oké! :D Csak most nyári szünet van azért nem fogunk szerintem olyan sokszor találkozni de majd ha lesz valami akkor meg írom. :)
2015. jún. 18. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!