Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a legbénább csajozós duma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legbénább csajozós duma amit hallottatok/mondták/próbáltatok ki?

Figyelt kérdés
Haverjaimmal kitaláltuk, hogy bármilyen szöveggel lehet csajozni igazából, ezért gondoltuk kipróbáljuk, hogy tényleg igaz-e. Ehhez viszont kéne pár ötlet, remélem ti tudtok párat :) Sértő meg trágár ne legyen, mert azt úgyse játsszuk be. Ilyesmikre gondoltam: ÖÖÖÖöööö izé figyi új vagyok a városban, megmutatnád hol laksz?

#YouTube #Lame #ucandoit #ifudontunoob
2015. jún. 22. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Na ne :'D

Hozzam anno egy buliba odajott egy reszeg csavo, es komolyan megkerdezte, hogy "Szia cica? Van gazdad?"

Mar olvastam ilyeneket neten is, de nem gondoltam volna, hogy valaki ezeket fel is hasznalja :DDD

2015. jún. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik: "kő' pálinka?" xD

De volt olyan is hogy b.nőmmel elmentünk előttük, az egyik srác meg el kezdte énekelni hogy "ragyog a szívem mint a Nap!" És így tovább :D

2015. jún. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A szia cica van gazdád az rajta van a listán ;) És igazából én se nagyon láttam még hogy bárki ezeket használná, de majd most!

Ez a kő pálinka kicsit fura lenne egy plázában, de hát épp ez a lényeg azt hiszem :D Hát énekelni nagyon nem tudok, szóval ha egy ilyen dallal hódítanék meg egy (józan) csajt, akkor nagyon király lennék. Köszi a válaszokat lányok^^

2015. jún. 22. 20:37
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Anno a Warcraft fénykorában, a "Szia cica. Én már 80-as szintű Paladin vagyok. Repülnél velem egy kört a sárkányomon?" szöveggel szép mosolyt lehetett csalni egyesekre.

Vagy mostanában már "Szia Kislány. Megnézed milyen szép házat építettem a Minecraftban?" beszólással is lehet nagyot ütni.


Esetleg amikor már a tököd tele van:

"Szia, tudom pofátlanság ilyet kérni, de kérlek gondold meg. Jól esne ha segítenél. Rákos vagyok, az orvos szerint fél évem van hátra. Nem szeretnék szüzen meghalni. Tudnál segíteni?"

2015. jún. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik: épp újsághordás közben voltam, és raktam be az egyik a postaládába az újságot, és akkor az ablakból kikiabált egy srác, hogy: ”jó a segged kő kóla”


A másik: a strandon voltam és egy srác (a feje kicsit a teknősbékához hasonlított) odajött hozzám és mondta, hogy: ”játszunk olyat, hogy te beúszol a mély vízbe, én pedig kimentelek”

2015. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Bal làbad karàcsony, a jobb làbad hùsvèt. Talàlkozhatnànk a kèt ünnep között?

Lègyszi ìrd le a reakciòt is :""D

2015. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 opened paradise ***** válasza:
100%
Mindig is ki akartam próbálni az old spice reklámban elhangzó "Tudtad,hogy fordítva ülöm meg a lovat?" mondatot :D
2015. jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
"Elvesztettem a számom, elkérhetem a tiédet?" Ez még szerintem hatásos is lehet :D
2015. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

csá lánykó jönnél egy kört ez egy nagyon tripli strapabíró moci aztán közben írunk egy dalt is: "a szép hazám bukarest megláttam a nyulat kest"

ezt hallottam amikor a részeg 64 éves jóska a mari nénjét akarta. hát ennél viccesebb nem lehet semmi!

2015. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

meg van ilyen is odamegyek a csajhoz azt kérdem: hé te hol laksz? nagyon begyüssz.

hát amúgy mindenkinek van első felesége a jobb keze XDDD

2015. jún. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!