Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire baj, hogy nem tartom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj, hogy nem tartom valami nagy dolognak a szeretkezést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én vagyok az aki saját kocsival vagánykodott 17 évesen. Amióta kb 2 hete kiírtam a kérdést 2 prostival is voltam együtt, annyira nem különleges a szeretkezés, ahogy sokan mondják, meg ,hogy jó. Hát élvezi az ember egy kicsit azt ennyi. De én kinőttem ilyenekből ,hogy pillangókat érzek a gyomromban, vele álmodok. De még nem csókolóztam. :(



Most évzáró után, osztályfőnök, egyből milyen rosszak lettek a jegyeim, 4-es, 5-ösök velem még kezet se fogott, mással mindenkivel. Másnak azért is gratulált ,hogy nem bukott meg.

Na ez is rosszul esett. ebből is látom mennyire sokan utálnak, de nem baj. Meg ,hogy nincsenek barátaim :(, felívom a lelkisegélyszolgálatot ,majd ő nekik lemondhatom a bánatom. Kocsival mentem az évzáróra, a csajoknak mondtam is, ők csak mosolyogtak.


2015. jún. 26. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Prostival tényleg nem nagy cucc.

Majd ha lesz barátnőd, akivel szeretitek egymást, akkor fogod jónak érezni.

2015. jún. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyannak tűnsz mint akinek meglenne minden adottsága ahoz, hogy sok csajt összeszedjen, de valahogy képtelen rá és inkább szerencsétlenkedik.
2015. jún. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj. Talán csaj nem találtad meg azt, akivel élveznéd. Vagy csak ilyen vagy. Akárhogy is, nincs veled semmi baj, én sem tartom nagy számnak.
2015. jún. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!