Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leszbikus lányok, ti hol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, ti hol szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Elèg nehèz, ès ràadàsul olyan helyen lakok ahol nincsen ismerkedèsre lehetősèg.Pinkvanilla nem jön be. Règen volt rà itt lehetősèg,de ùgylàtom már sajnos nem nagyon.16/L/L
2015. jún. 28. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Én pesti vagyok, de nagyon lehetőséget itt se találok... :/

15/L

2015. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Szia!


Én egy 36 éves férjezett nő vagyok, 12 éve házas, 8 éve prostituált. :) Azért lettem prosti, mert izgat az ismeretlenekkel folytatott szex, valamint a pénzért szexelés is. Rengeteg lány szokott megkeresni, hogy velem szeretnék elveszíteni a leszbikus szüzességüket, amivel mindig bearanyozzák a napomat, hisz én magam is vonzódom a nőkhöz. Általában az a gondjuk, hogy nincs hol megismerkedniük más lányokkal, így azt szoktam tanácsolni nekik, mint most neked is, hogy nyugodtan szexelj hivatásos nőkkel, aztán előbb-utóbb úgyis megismersz valakit! :)

2015. jún. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Sajnos nem sok hely van, az internet meg elég bizonytalanító :S nekem sem nagyon sikerül :/ 16/L
2015. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát.. Nekem írhatsz, ha gondolod. 14/L
2015. jún. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Online, illetve meleg bulikban. A gond csak az, hogy a bulikba 18 év alatt nem engednek be. Kellene szerintem a fiatalabb korosztálynak is valamit nyútani. :/
2015. jún. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha gondolod beszèlgethetünk! :) 16\l bi
2015. jún. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is írhatsz:) 15/L/bi
2015. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Velem is ez volt, bár én itt ismertem meg a páromat. (: Ha nem csak az ismerkedés, hanem a barátkozás is szóba jöhet, akkor írhatsz ha gondolod.

17/L

2015. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!