Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni, hogy később esetleg majd legyen valami komolyabb is köztünk?

Figyelt kérdés

Már elég hosszú ideje levelezek egy nagyon kedves lánnyal a neten, rengeteget beszéltünk szinte mindenféléről és amennyire ott lehetett, megismertük egymást. A hétvégén pedig végre sort kerítettünk egy személyes találkozásra is. Minden viszonylag jól alakult, szinte egész délután együtt voltunk és élőben is sokat beszélgettünk, pedig előtte kicsit tartottam az egésztől, hogy majd csak a kínos csend lesz mindkettőnk részéről, de szerencsére nem így alakult :)

Lenne viszont egy kis probléma. Tudom hogy ez még csak a legelső találkozónk volt, és éppen emiatt nem is lehet csodákra számítani már csak a lány személyisége miatt sem (eléggé visszahúzódó és csendes típus, annak ellenére hogy velem jól elbeszélgetett), viszont az az igazi lelkesedés és az irántam való komolyabb érdeklődés mintha hiányzott volna a lányból. Ráadásul nemrég ért véget egy kapcsolata, meg most is van egy másik srác aki nagyon fontos neki, még ha nincs is köztük semmi.

Szerintetek mivel lehetne azt elérni, hogy idővel ne csak egy közeli ismerősként vagy jóbarátként tekintsen rám? Tudom hogy véletlenül sem szabad sürgetni semmit, meg én magam se vagyok olyan típus, viszont ha a komolyabb érdeklődés nem alakul ki benne az első néhány találkozás után, akkor utána már elég reménytelen lehet a dolog :/

20 F



2015. jún. 30. 08:34
 1/4 To7ka ***** válasza:

Ha megosztja Veled, hogy egy másik pasi érdekli az elég konkrét válasz.:p De tölthettek együtt egy nagyon jó napot újra, valami jó programmal, és ha boldognak érzi magát melletted elcsattanhat az a csók.

Esetleg már úgy utalj a következő találkozásra mint randi (bár én nagyon nem szeretek "randizni", az kötött lesz, feszélyezve érzik magukat), ha ilyen sokat beszélgettek akár meg is kérdezheted, hogy mint hosszútávú barát gondol rád, vagy eltöltene Veled egy kötetlen délutáni kávézást sétálgatást(valami jó program).

Utána puff megpróbálod, normálisan és lazán. A pofára esés is jobb verzió, ha valahogy kiderül számodra h esélytelen, mert akkor lelépsz, éled az életed és ha normálisan váltok el, Te nem keresed, lehet rendezi a saját dolgait és egy szép emlék maradsz neki, újra felkeres.

Bocsánat ha zavaros lesz, szükség lesz egy kávéra lassan!

2015. jún. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Az a fiú igazából csak ilyen álomvilág kategória a részéről, szerintem ő maga sem egyértelmű az érzéseit illetően, ráadásul annak a srácnak van barátnője is jelenleg.

A sétálgatás és a közös program már a múltkor is megvolt, több mint 3 órát töltöttünk együtt. Egyébként már megemlítettem neki a következő alkalmat, de a pontos időpont még kérdéses, azt mondta most a napokban már nem ér rá (ezzel szerintem teljesen őszinte volt, nem csak lerázni akart vele, meg már ő maga is utalt rá, hogy lehetnek még további találkozók köztünk).

2015. jún. 30. 09:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Tartok tőle, hogy ez friend zone, csak barátként tekint rád. Az, hogy nem érezted benne a lelkesedést az irányodba, elég egyértelmű válasz. Amúgy az, hogy hogyan alakul tovább a virtuális térben való kommunikációtok, mindent el fog árulni.

Nekem az a tapasztalatom, hogy a nők élőben rádöbbennek, hogy nem álmaik pasijával találkoztak, aztán utána jön a lekoptatás.

2015. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"viszont az az igazi lelkesedés és az irántam való komolyabb érdeklődés mintha hiányzott volna a lányból."

Mesélek valamit. Elöljáróban szeretném elmondani, hogy a női lelkek "nagy ismerője", és nagy szoknyabolond voltam, túl több tucatnyi kapcsolaton, amikor belefutottam egy érdekes esetbe. A közért pénztáránál, sorban állás közben lettem figyelmes az előttem várakozó formás, gusztusos hölgyre. Nem volt egy szépség, de határozottan volt benne valami megragadó. Szóba elegyedtünk, segítettem bepakolni a kocsijába is, majd meghívtam egy kávéra. Nem ért rá, mondta, hogy haza kell mennie a kisfiához. Talán majd máskor. Mondtam, jól van, legyen délután. Délután nem ér rá, mert az anyukáját kell meglátogatnia a kórházban. Mondtam, remek, ott dolgozom, ha végzett, találkozhatunk.

Nagyon kelletlenül állt az egészhez, magamban már lemondtam róla. Ez a huzavona sohasem volt a stílusom, ha úgy éreztem, nem rúgok labdába, mindig leléptem. A délutáni találkán is már erre készültem, mert sehogy sem tudott feloldódni mellettem, s bár mindig büszke voltam a humoromra, néhány kényszeredett mosolyon kívül nem értem el egyebet. Szóval kész csőd, kiábrándító fiaskó volt az egész. Felálltam, búcsúztam, erre pityeregni kezdett. Kérdeztem, mi a baj, azt mondja, semmi, tudta, hogy ez lesz,mert túl szép, hogy igaz legyen, stb, stb. Kiderült, hogy egész végig azon görcsölt, hogy el ne rontson valamit.

Szóval életem nagy szerelmét ismertem meg benne, és ha fél év után nem szeretett volna ki belőlem, még ma is vele lennék.

2015. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!