Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi esély van még hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van még hogy összejöjjek vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány 14 éves és fél éve ismertem meg, azóta már rengeteget beszéltünk de amikor lépni kellett volna akkor kihagytam az esélyt mert nem tudtam hogy érett e egy komolyabb párkapcsolatra. Azóta már nagyon megbántam és átkerültem a barát zónába de egyszerűen nem tudom otthagyni, nem tudom elfelejteni őt és még teljesen odavagyok érte de őt már nem érdekli ez az egész. Van rá még esély hogy kapok tőle egy második esélyt vagy hogy elhívjam randira? Megtennék érte mindent azért hogy szeressen engem.
2015. júl. 3. 08:34
 1/5 A kérdező kommentje:
16/f
2015. júl. 3. 08:35
 2/5 anonim ***** válasza:

"őt már nem érdekli ez az egész"

Mi nem érdekli? Hogy odavagy érte? Honnan tudod, elmondtad neki? De akkor miért írtad azt, hogy, amikor ott volt az esély, akkor nem tetted meg?

Bocsánat, de ezt itt nem értettem. :)

14/L

2015. júl. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen az, már sokszor mondtam neki hogy szeretem.
2015. júl. 3. 09:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Esély mindig van. Előfordulhat, hogy tetszel neki, csak mondjuk nem vette komolyan, amikor azt mondtad neki, szereted. Vagy csak fél még egy kapcsolattól, hiszen nem is régóta ismeritek egymást...

De lehet, hogy tényleg csak azt akarja, hogy barátok legyetek.

Egyszer próbálj meg vele kizárólag kettesben lenni, és úgy mondd el neki pontosan, mit érzel és mit szeretnél tőle. Ha nem jön össze, maradjatok barátok, ne küzdj érte tovább, nincs értelme, még fiatal vagy, nézelődj más lányok felé. ;)

Sok sikert! :D

2015. júl. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2015. júl. 3. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!