Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szép fehérbőrű lányok merre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép fehérbőrű lányok merre vannak? Miért hiszik azt, hogy az ocsmány barnabőr a vonzó?

Figyelt kérdés
Nekem olyan barátnő kéne, akinek szép fehér bőre van, de elég kiábrándító, hogy szinte csak cigánybarna csajok vannak mindenfelé.

2015. júl. 6. 00:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is ronda az a lesült bőr, ráadásul káros is. :/ Én imádom a fehér bőrömet és soha nem lennék olyan, az biztos. Úgy is csak leégni tudok, nem lebarnulni.

15/L

2015. júl. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
északi típusú lányként max. leégek, de utána ismét kifehéredek, szóval nem napozok.:D
2015. júl. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is fehér vagyok nagyon télen még jobban.Barnulni soha nem barnulok inkább pirulok vagy leégek.

17/L

2015. júl. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Te szín alapján keresel barátnőt? :D Nem vagy semmi lehet 5 általánossal rendelkező "értelmiségi" is, de a fehér bőre a lényeg? :D Sok sikert, szerintem meg a köztes árnyalat a szép nőn is meg férfin is. Én ebben a jó időben napok óta kifekszem a hátsó kertbe napozni, mert a fehér bőr nem a legszemrevalóbb még egy pasin sem. :D
2015. júl. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ui: 22/f. :D
2015. júl. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sztem mindegy a bőrszin ; az a lényeg hogy tetszen a csaj meg hogy ő is szeressen engem :D 14/f
2015. júl. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Talán nem Afrikában kéne nőt keresni hanem Magyarországon...
2015. júl. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Ha annyira ocsmány lenne a barna bőr akkor a lányok 90%-a miért barna? Miért csak barna bőrű lányok vannak nagyrészt a tv-ben ha annyira ""ocsmány""? Mi az hogy cigánybarna? Nem tudod mi az ugylátom! Azért mert neked nincs szép bőröd azért a szépet nem kell kiábrándítónak tartani! A fiúk 98%-a szépnek tartja! Mert jó és egészséges!....
2015. júl. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
itt ülök az elsötétített szobában a monitor előtt éjjel-nappal, és csak rád várok.
2015. júl. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsón jót nevettem. XD
2015. júl. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!