Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb korosztály?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy csak a nálam jóval idősebb ( 24-27 év) srácokkal tudok normálisan beszélgetni? Azok a fiúk akikkel elvileg ki kéne jönnöm ( 17-18 év), miért ilyen éretlenek? Több 25 éves ismerősöm is van, és velük annyira jó beszélgetni, hülyéskedni, mert ők megértenek, de mondjuk az osztálytársaimmal nem tudok így beszélgetni. 17/L

2015. júl. 8. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Tegyünk egy próbát..

Fogadjunk hogy jól elbeszélgetünk ;)

17/f

2015. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kíváncsi vagyok, írj :D

19/F

2015. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Honnan a ****-bol tudjuk mi ezt?? Le is írtad a választ amugy a kérdésedben..mert a korodbeliek szerinted éretlenek..tessék megvan oldva szia jó8
2015. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azért mert velük "felnőttebnek" érzed magad meg az olyan "menő" nekem is van egy osztálytársam aki midnig mondja hogy most ügyvéd pasival kavar meg hogy orvostanhallgatóval stb ilyen 25 körlüliekkel Ő meg 17. Vaaagy apakomplexus ami már talán minden lánynak van. Vaagy azért mert látod benne hogy önálló, tud pénzt keresni (jobb esetben) és egy biztos pont amit keresel nem ugy mint a korodbeli srácok akik még suliba járnak.
2015. júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez velem is így van, csak én fiú vagyok :) eddig még kapcsolatom sem volt 20 alatt, pedig nem rég lettem 18. Szerintem ne általánosíts, ez nem kortól függ :) hanem a partner értelmi szintjétől :)
2015. júl. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert te másképp látod az osztálytársaidat valahogy nem tartod elég érettnek őket ezért inkább idősebbekkel vagy akikkel sokkal jobban el tudsz lenni hasonló velem is a helyzet csak és fiatalabb vagyok de a nagyobbakkal sokkal jobban el tudok .Lehet azért mert nem szólnak be meg nem piszkálnak .Nem lehet hogy ez a probléma ? 15/l
2015. júl. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!