Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most mit tegyek? Teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Teljesen kifogytam az ötletekből.

Figyelt kérdés
Van egy lány akit már lassan 2 éve szeretnék közelebbről megismerni, jóba vagyok vele messziről köszön is de valahogy sosem sikerült vele normálisan beszélgetni, ha sikerült akkor is csak pár percet. Októberban meg összejött valakivel bár a kis barátja mindenki szerint egy nyomorult. Szóval most nem rég megpróbáltam vele beszélni de jött vele az egyik barátnője is aki igy megakadályozta a tervemet ami nem sok volt csak hogy majd beszélgetek vele valamiről. Ez se jött be. Semmelyik tervem nem vált be. Mit tegyek? Mást kinézni nem akarok, néztem mást is de nekem ő kell.

#kulcsszó #terv #kifogyás #mirejóezakucslszómezőegyáltalán
2015. júl. 8. 23:34
 1/5 anonim válasza:
Próbálj Facebookon beszélni vele ott nem lesz a barátnőjesem aki bezavarjon.
2015. júl. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na, igen ez az, erre gondoltam én is és úgy lenne téma is de nagyon nehezen szánom rá magam a FB-s dolgokra. Én még ilyen régi módi vagyok és jobb szeretem személyesen elintézni a dolgokat, de úgy tűnik nincs más választásom. Bár valahogy bekéne vezetni hogy miért irtam rá és azt se tudom hogy kezdjem
2015. júl. 8. 23:45
 3/5 anonim válasza:
Figyelj ha eleve van barátja, akkor hagy a búsba, minek kell neked más barátnője? Foglalkozz saját magaddal és nehogy loholj útána mint egy pincsi kútya...
2015. júl. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogy miert kell mas baratnoje? Azert mert amikor "kineztem" meg nem volt neki. Nem fogom feladni mert jelenleg foglalt. Semmi sem tart orokke ez se fog.
2015. júl. 10. 00:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Elszánt a srác :D az ilyen emberek mindig elérik amit akarnak >.>


Ötletem:

1. keltsd fel a figyelmét

2. Élvezd ahogy "fut" utánad

3. Ti se fogtok örökké tartani :DDD (főleg ha ilyenek a kapcsolat alapjai)

2015. júl. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!