Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
16/f, magas vagyok,(190+), és nem igazán követem ezt a "páva" divatot..magasságom ellenére vékony vagyok.. Ezek ellenére mégsem tudok senkivel boldog lenni.. Senkinek nem jövök be, és a "nem vagy az esetem" illetve a "van barátom " szöveggel utasítanak el. Az utóbbival nem lehet mit kezdeni, Ha igaz. Mit tegyek, hogy boldog legyek?

2015. júl. 18. 02:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne add fel, továbbra is próbálkozz és próbálkozz, aztán egyszer majd jön egy olyan csaj is, akinek majd pont az "esete leszel", akit meg tudsz "hódítani".
2015. júl. 18. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Fogsz olyat találni, akinek bejössz. Fiatal vagy, nem vagy elkésve semmivel. :) Véletlen se legyél páwa, az olyan társaságok végkép nem fognak a belső értékeiddel foglalkozni, csak a külsőddel meg a pénzeddel. Én azért nem jöttem volna össze nagyon magas pasival, mert alacsony vagyok, 160cm. Nem lenne jó még úgy beszélgetni sem, hogy a mellkasáig érek a páromnak, nemhogy csókolózni, stb... Viszont sokakat nem zavar, valószínű csak olyanokkal akadtál össze akiknek más sem tetszik rajtad, esetleg tényleg barátjuk van. Azt tudom tanácsolni, hogy magasabb lányoknál próbálkozz, nekik sok fiú amiatt is kiesik, hogy alacsonyabb náluk. Ez inkább szokott valakit zavarni amikor a srác alacsonyabb, ha jelentős eltérés van. 17/L
2015. júl. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

sok olyan 'divatot nem követő' ember van, aki egyedül érzi magát. ha rátalálsz egy ilyenre, biztos bejössz majd neki. és néha nem kell magától értetődönek venni azt, hogy bárkinél bevágodunk, pl. nálam próbálkozhat a legnormálisabb ember is, aki szép, ügyes, okos lehet a maga módján, lehet nem fogok könnyen meghatódni.

emiatt talán nem kell csalódottnak lenni, szerintem.

bár nem ismerhetem a lelki világod ennyiből, de mi akadályoz meg abban, hogy boldog legyél? Sok ember jól érzi magát barátnő nélkül, szerintem, aki valaki más dolog mellett leköti magát. Szerintem ha annyira szükséged van egy lányra, akkor biztos akadnia kell valakinek, talán ha túl komolyan veszed őket, azzal is elijesztheted.

legalábbis én nem szoktam ilyen gondokkal foglalkozni, hogy valakinek ne jönnék be, mert mindig magamat adom, mintha fontosabb lenne az, hogy nekem bejöjjön az illető! Ezáltal gondtalanabbnak érzem magam, bár én is nagyon nehezen találom a párom, máskor meg egy ideig úgy érzem, hogy sikerült, aztán csalódok, mégsem veszem magától értetödőnek a másiktól, hogy velem legyen.

2015. júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!