Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tizenéves fiúk nektek milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves fiúk nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Nekem hosszú fenékig érő sötétbarna hajam van és barna szemem nektek ez tetszik ? Vagy mindenkinek csak a kékszem szőke haj kombó jön be , mert ugye a barna "tömeg szín "?

Egyébként én határozottabb stílusú vagyok de nektek jobban bejönnek a félénk lányok ? Egyébként 160 cm és 45 kg vagyok szerintetek ez túl sok ? Melyik jön be jobban a kis vagy a nagy mell? Én ugye 160 cm vagyok és a mellbosegem 83 cm szerintetek ez kicsi ?

Bocs h ennyi kérdést írtam de csak így tudtam leírni :d

Kérlek írjátok a válasz mellé a korotokat is .kokszii


2015. júl. 20. 23:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem bejönn :) 175cm 60kg , nekem is sötét-gesztenye barna hajam van ami göndör és dús :D annyi hogy kék a szemem 14/f
2015. júl. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
semmi esélyed ilyen paraméterekkel.
2015. júl. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem hosszú fenékig érő sötétbarna hajam van és barna szemem nektek ez tetszik?"

Igen

"Vagy mindenkinek csak a kékszem szőke haj kombó jön be , mert ugye a barna "tömeg szín"?"

Igazából nekem mindegy.

"Egyébként én határozottabb stílusú vagyok de nektek jobban bejönnek a félénk lányok?"

A kettő közötti... számomra.

" Egyébként 160 cm és 45 kg vagyok szerintetek ez túl sok?"

Nem. Jó az.

"Melyik jön be jobban a kis vagy a nagy mell?"

Közepes... :P

"Én ugye 160 cm vagyok és a mellbosegem 83 cm szerintetek ez kicsi?"

Fogalmam sincs... :D

17/F

2015. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Szerintem tökéletes vagy :) 17/f
2015. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Barna kombó a legszebb, sok srácnak bejön :) hozzám picit lehet hogy alacsony lennél, de nem gond, és a 45kg sem rossz a 160 centihez :) Egy normális fiú nem egyből azt fogja nézni hogy mekkorák a melleid, úgyhogy ezen ne stresszelj. Nekem pl. Jobban bejön a kis mell mint a nagy. A stílusoddal sincs gond, ha nem vagy swagyolo csaj és nem ordibálva beszélsz :) 18/f
2015. júl. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Okéoké. Nem srác vagyok. Nem is a lányokat szeretem. Kíváncsiságból néztem meg a válaszokat, majd a kérdésed leírását.

Könyörgöm, a 160 centihez 45kg????? Az már nem egészséges! Szedj fel legalább 5 kilót! Izomban persze.

16/L

2015. júl. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Utolsó : már nem azért de a kérdés így szólt "tizenéves fiúk " nem lányok! :D
2015. júl. 20. 23:36
 8/13 anonim válasza:
46%

Talán ha capslock-kal írtam volna, akkor leesne, hogy miért néztem meg a kérdésedet. Mondjuk nem vártam mást.... Erre már csak a sulim igazgatójàt tudnám idézni: "Gondolkozz!"

Ja hogy azt nem tudsz? Szívás.

2015. júl. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Úgy bírom amikor valaki úgy megtudja állapítani hogy én nem tudok gondolkozni hogy még nem is ismer. Hát ha a jegyeimet nezegetned "kíváncsiságból " akkor rájonnél hogy te vagy itt az aki nem tud gondolkodni. Egyébként köszi mindenkinek aki tudott normálisan válaszolni ! Egy kivételével veled nem hiszem el h nem birtad ki hogy a sok jo válasz mellett ne legyen egy bunkó is . büszke lehetsz magadra ! :D ;))
2015. júl. 20. 23:56
 10/13 anonim ***** válasza:
az olyan babás típusúak. három óránkét szopik aztán visszafekszik aludni
2015. júl. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!