Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találjak párt? Strandon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak párt? Strandon kívül nem járok kb sehova. Strandon pedig vagy túl idősek vagy túl fiatalok vannak. Akik egykorúak esetleg 1-2 év különbség azok foglaltak.

Figyelt kérdés
Troll: off pls normális választ. Szórakozni ritkán járok... elég félénk vagyok ott csak úgy valakihez odamenni... a zene meg olyan hangos, hogy csak ha valaki füléhez közel hajolok akkor hallja mit mondok neki...

2015. júl. 22. 22:35
 1/10 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok! 14/F
2015. júl. 22. 22:37
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyugi , mindjárt jönn 34 "tökéletes" fiú aki csak téged akar mert örülten szerelmes beléd :D (lószart , jönn 10 db 16 éves gyík , 5 pedofil , akik csak behatolni akarnak , ha ilyen élmény kell ez a hely tökéletes)
2015. júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen még nem korai??

majd jövőre próbálkozz :D

2015. júl. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na látom trollok megérkeztek... am nem korai...
2015. júl. 22. 22:45
 5/10 A kérdező kommentje:
Am ott van feketén fehéren FIÚ VAGYOK
2015. júl. 22. 22:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy elkésve semmiről, szóval csak nyugi. :) Előbb utóbb biztos találsz majd olyan lányt aki nem foglalt és annyira tetszik, hogy lesz bátorságod odamenni hozzá. Szerintem a strand meg az ilyen fesztiválok a legjobb helyek ahol lehet ismerkedni, bár még én sem próbálkoztam senkinél. 14/L
2015. júl. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Strandon nagyon jól lehet csajozni, tele van tinicsajokkal állandóan, az meg hogy családdal vagy akárkikkel vannak ne zavarjon. De legyél bátor, ha tetszik egy csaj menj oda beszélgetni. Másképp nem lehet ismerkedni. És nincs mitől félned, a lányok nem harapnak.
2015. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha szeretnél ismerkedhetünk ^^ amúgy ne félj valakihez odamenni...vagy gondolom most kezdesz majd új sulit ott is lehet találsz valakit aki majd megtetszik ^^ 14/l
2015. júl. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Írhatsz privit
2015. aug. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
melyik strandra jársz?
2015. aug. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!