Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még ilyen lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még ilyen lányok?

Figyelt kérdés
Eddig akárhány lánnyal találkoztam, mindegyiknek a "rosszfiúk" kellettek, és aztán mindegyik jól ráfázott. Miért nem jönnek be nektek a "jófiúk"? Van még olyan lány, akinek ők kellenek?

2015. júl. 24. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
a jó fiúk általában (!!! nem az összesre értem , vannak kivételek ) nem változatosak, meggondoltak, nincs spontanitás sem. és ez pl. engem zavar :)
2015. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

#1

Akkor menj, és élvezd ahogyan rongyként kezelnek a """rosszkisfiúk"""...

2015. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
első, ez egyáltalán nem igaz, én mindezt megszoktam adni ettől függetlenül jó fiúnak tartom magam és nem volt panasz
2015. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze :) nekem bejönnének. Ha a "jófiú" elviseli hogy gördeszkázom, szeretek kirándulni és mindenféle helyekre járni (diszkóba nem) akkor hol a baj? Csak ne unalmas fiú legyen
2015. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha a jófiú nem egyenlő az unalmassal, akkor semmi bajom vele. Annyi a lényeg, hogy szeressük egymást. :)
2015. júl. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Barcsak en is elmondhatnam,hogyba jofiuk kellenek!Engem osztonosen a veszely es a bizonytalansag vonz,mikozben mindennel jobban vagyok egy stabil kapcsolatra.Eleg ellentetes,igaz?Remelem ezt kinovom es kesobb nem igy fogom latni a dolgokat
2015. júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnének... Ha találnék ilyen fiút. De manapság... Főleg az én környezetbemben nincsenek :'D
2015. júl. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
egy jófiú nem lehet spontán és változatos? atyaisten, vanbaj:D
2015. júl. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bár találnék egy jófiút! Elég idióta és zűrös vagyok egymagam is nem kell ezt még fokozni egy rossz pasival:D Örülnék ha valaki egy kicsit visszafogna és a földön tartana.

Ui: Utálom a rossz fiúkat! (A helyes rosszfiúk pedig...nem lehet szavakba önteni)5

2015. júl. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
érdekes, én pont a jófiú voltam és próbáltam visszafogni a lányt, de nem hagyta..
2015. júl. 26. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!