Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » írtam a napokban egy csajnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

írtam a napokban egy csajnak?

Figyelt kérdés
írtam a napokban egy csajnak ismerkedés céljából és azt mondta hogy van barátja. nemtudom hogy igaz-e vagy nem mert facebook on nem írja hogy kapcsolatban van és egy közös képük sincs fenn,de miután elköszöntünk egymástól bejelölt egy srác aki a csajjal közös ismerős(ebből gondolom hogy igaz is lehet) vagy ha mégsem igaz akkor csak így akarta azt kifejezni hogy nem vagyok az esete? de élőben még nem találkoztunk, ha találkoznánk megváltozhatna a véleménye?(facebook képek azért mégsem a valóság)

2015. júl. 24. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól hogy nincs közös képük fent, vagy nincs bejelölve hogy kapcsolatban, még simán lehet barátja. Nekem 2 éves kapcsolatom volt, valahogy mikor heti 2x találkoztunk, nem az volt az első hogy selfizzünk egyet a nagyközönségnek. Felejtsd el ezt a lányt mert ha van pasija azért, ha nincs akkor meg le akart koptatni.

18/f

2015. júl. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekünk sincs kint közös képünk barátnőmmel,de mindig jókat röhögünk a nyomi lúzereken, akik bepróbálkoznak nála
2015. júl. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!