Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk/férfiak (16-28) összejönn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak (16-28) összejönnétek ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Hamarosan betöltöm a 17et, és a "probléma", amiért kiírtam a kérdést, az az, hogy a vallásom miatt házasság előtt szűznek kell maradnom...tudom, hogy a mai világban nehéz olyan fiút/férfit találni, aki ezt elfogadja, de van itt olyan, aki ha megszeret egy ilyen lányt, képes lenne várni rá? azt hozzáteszem, hogy a házassággal se várnék sokáig, ha nem kellene, kb. érettségi után simán megházasodnék, ha megtalálnám az igazit:D

2015. júl. 25. 17:21
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 opened paradise ***** válasza:
52%
És aztán,ha ne adj isten elválnátok,akkor a következővel is várnál?
2015. júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
48%
Nem 20/F
2015. júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
nekem a válás is tiltott...
2015. júl. 25. 17:24
 4/61 anonim ***** válasza:
talán...
2015. júl. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Én vallásilag "szinkretista" vagyok (mármint több vallásba hívő, ezt most nem szeretném kifejtetni),bocs nem.


Amúgy is a szex NEM bűn!


Mondjuk azt meg kell említenem ,hogy az anyám (aki ultra vallásos) az 20 évesen házasodott.........


Üdv!

2015. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
65%
Hát nem tudom. Egy részt akinek ilyen a vallása és ezt valamiért komolyan is gondolja annak a személyisége és a gondolkodása sem fogna meg valószínűleg mert ne haragudj de ez elég hülyeség. Másrészt a szex az része egy egészséges kapcsolatnak. És előbb utóbb az emberek vagy kidobnak miatta vagy lefekszenek mással azaz megcsalnak ami szintén nem jó. Az egyetlen kivétel szerintem az lehet ha ugyan ilyen a vallása a fiúnak de ilyen fiúk nem tudom mennyire léteznek manapság. Ha meg van is mi az esély hogy pont te tetszenél neki és fordítva?
2015. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
képes lennék rá, de csak, ha láthatom azért meztelenül előtte.
2015. júl. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:
nos igen, tudom, ez a legtöbb fiúnál egyáltalán nem nyerő dolog, de ez van. :/ a Bibliában benne van, hogy a házasság előtti szex paráznaságnak számít, ezért Isten szerint bűn.. hiába szeretek valakit, ez így van. :S
2015. júl. 25. 17:30
 9/61 anonim ***** válasza:
89%

Elvből nem jönnék össze olyannal, aki egy vallásnak ennyire aláveti az életét (ennyi erővel akár apáca is lehetnél). Nagyon különbözik ettől az életfilozófiám, világnézetem.

Nem azért, mert annyira hű de életbevágó a szex.. De egy autót sem veszek meg úgy, hogy nem viszem el próbakörre, egy lányt sem veszek el úgy, hogy nem vagyok benne biztos, hogy tényleg minden téren összeillünk-e. :) Mert akármilyen hihetetlen, én sem akarok elválni, hiába nem vagyok hívő..


20/F

2015. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
87%
Ha ennyire vallásos vagy, keress egy ugyanilyen fiút, aki osztja ezeket a nézeteidet, és akkor nem lesz ebből probléma. Ennyi.
2015. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!