Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz hogy ha valakinek egyelta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy ha valakinek egyeltalán nem tetszik 1 ember az attól a másiknak lehet a legvonzóbb?

Figyelt kérdés

Nekem is lehet eséllyem hogy barátnőm legyen?


Én nem látom magam jóképűnek de ezt 1 lány sem tudja igazolni ezt mert sehova sem járok el és nincs is aki megmondaná. (Barátok sincsenek) Visszahúzódó vagyok.

Csak az iskola ahol meg mindig azt mondjak az osztalytarsaim hogy csúnya vagyok,ezért gondolom igaz is.



Nem értem hogy ha valakinek egyeltalán nem tetszik valaki az a másiknakhogy tetszhet.


Oké filmeknél, fagyinál, ételnél, stbnál ez van, de mi emberek vagyunk... Van nagyon sok jóképű akkor miért pont egy nemjóképűt választana valaki? (Ha a személyiséget kizárjuk, mert egy ismeretlen nem tudja milyen vagy)


17/f


2015. júl. 31. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ha már ronda vagy legyél okos. nem olyan lehetetlen, több nő van mint csávó max egy kevésbé szép példány jutt neked. A rondaság ellen is van megoldás, az ápoltság. Az esetek nagy részében egy szemöldök szedés, arc kezelés, hajápolás jobb benyomást tehet :D

kezdj el sportolni is és akk lesznek barátaid/cigizni kezdj el, akk a cigis társaságba ileszkedj be.

2015. júl. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
#1-essel egyetértek..valaki vagy szép,vagy okos,a kettő nem mindig megy egyszerre...szóval,ha nem tartod magad helyesnek de okos vagy,az is tetszhet egy lánynak..:) 15/L
2015. júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
fúj nehogy elkezdj cigizni attól a lányok többsége undorodik de abban az elsőnek is igaza van, hogy az ápoltság fontos
2015. júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig van ilyen,valakinek tetszel valakinek nem.

Én rám is sokan mondták(lány vagyok)hogy de ronda,fújj de ocsmány stb sokan meg hogy szép vagyok,gyönyörű a szemem...lányok is hogy irigylik a szemem,a hajam stb....

2015. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem ronda vagyok hanem nem jóképű mint mások és ez már hátrány.

Mindig ápolom magamat... Anyám már néha rámszól hogy ne töltsek annyi időt a zuhany alatt, de nem szeretem ha koszos vagyok. (Oké lehet lányosnak tűnik, de akkor is...)


Cigizni nem fogok soha.


Egyetlen 1x akartam kipróbálni mikor stresszeltem az iskola miatt, de utána meggondoltam magamat.


A szemöldököm vastag (nem ilyen 18 centi vastag...) direkt ilyen.


Szőke hajamhoz fekete a szemöldököm,nem értem miért ilyen színű lett :(


Beszélni nem nagyon szoktam lányokkal mert badarságokat mondok ezet inkább nem is erőltetem.


Okosabb vagyok a többi osztálytársamnál (nem stréber), de ami a lányokhoz tartozik abban nem :/


Szoktak nézni néha-néha lányok, de nem hiszem el hogy azért mert tetszem nekik.


Anyám is mondja hogy mikor biciklizem és autóval jön mögöttem (ha ugyan oda megyünk) akkor utánam fordulnak a lányok, de én ezt akkor miért nem látom soha???? :( így nem hiszem el...


Így hogyan legyen önbizalmam? :/

2015. júl. 31. 20:45
 6/13 anonim válasza:
Küldj magadról képet légyszi! :)
2015. júl. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

áh imádom a szőke hajat...

de te szerezz több önbizalmat és ne sajnáltasd magad és fel a fejjel valakinek biztos fogsz tetszeni

2015. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hidd el... Ha valaki jol nez ki attol meg lehet balfax... Ha nem vagy jokepu, akkor a személyisegeddel kell lanyt megfognod... Hidd el... Egy jo szemelyiseggel nagyobb nocsabasz lehetsz, mint a világ legjobbképű fiuja...


17/F

2015. júl. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Küldj már egy képet privibe! :) (Amúgy ha ez számít valamit,van egy fiú,aki számomra külsőleg tetszik,ő is 17,szőke hajú,sötét szemöldökkel)
2015. júl. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

4.vagyok

Lány létemre nekem is vastag a szemöldököm.

Egyébként a kommented alapján lehet hogy az önbizalmad a baj hogy nincsen meg hogy ha tetszel is külsőleg valakinek,beszélgetésnél kiderül hogy nem tud veled beszélgetni.

2015. júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!