Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol/hogyan ismerkedtetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol/hogyan ismerkedtetek meg/ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés
14/F vagyok és nem tudom hogy hogyan keressek barátnőt. Tudnátok segíteni?

2015. aug. 1. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van elég önbizalmad akkor menj ki az utcára és a neked tetsző lányokat szólítsd meg..
2015. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Iskola, tábor, valamilyen bolt.
2015. aug. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ismerkedj mindenhol, mindenkivel. Én úgy ismertem meg a barátnőmet hogy húgomékkal lementem a balatonra és hozta magával 2 barátnőjét. Gondoltam beszélgetek velük, hiszen szeretek új embereket megismerni. Miután megérkeztünk leültünk a partra, mind és a húgom, a haverom meg a húgom egyik barátnője elmentek kaját venni mi pedig ketten ott maradtunk és beszélgettünk már azt sem tudom miről. Ez persze nem elég semmire, mert haza fogtok menni és kell valami amivel újra el tudtok kezdeni beszélgetni. Például nálam az volt hogy húgom azt mondta miután mindenki hazament hogy szerinte (mármint a lány szerint aki ott maradt velem) túl vadak vagyunk :D jó gondoltam itt a lehetőség, rá írtam facen hogy "Szia! Hallom szerinted nagyon vadak vagyunk :D pedig a szénsavas ásványvíz csak a kezdet!" és onnantól elkezdtünk beszélgetni és találkozgatni. Ennyi az egész. A haveri társaságokhoz mindig csapódnak hozzá lányok, légy te az első aki megismeri.
2015. aug. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!