Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom mit csinálja....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csinálja. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány akit 1 hónapja ismerek és már csókolóztunk is egyszer. Amit tudni kell, hogy köztünk 200km van, de Pesten fogok tanulni tovább ahol ő él. Szóval szeptembertől közel leszünk egymáshoz. Nos egész jól kijöttünk míg felmentem Pestre 3 napig voltam pesten találkoztam vele is meg közös haverommal is. És hát haverom és a lány nagyon csúnyán összevesztek és nem hajlandóak békülni.(különösebben ez nem érdekel) Csak hogy a lány amiatt mert én is ott voltam engem is eldob hanyagol. Azt írta, hogy most nincs hozzánk kedve, pedig én semmit nem csináltam. Maximum annyit próbáltam őket kibékíteni, de az is sikertelenül. Úgy váltunk el, hogy majd ír ha kedve lesz, de én ezt nem bírom. Nem tudom miért kell engem is eldobnia mert összeveszett az egyik közös haverunkkal. Szerintetek mit kéne tennem? Várni és reménykedni míg rám ír vagy írnom kéne neki?

Lány:15 én: 18



2015. aug. 2. 02:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Az indoklása az volt, hogy azért nem akar beszélni velem, mert én is ott volta.. :(
2015. aug. 2. 02:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe, de úgysem fogsz hallgatni az okos szóra.
2015. aug. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hisztis kislány.
2015. aug. 2. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha ennyitől már hanyagol, az kifogás.. lehet eddig volt izgalmas a dolog, mostmár vége.
2015. aug. 2. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Arról hallottál már, hogy ellenségem barátja is ellenségem?

.

Ott voltál összeveszésükkor. Gondolom, te voltál a "semleges harmadik".

Mivel nem álltál ki a lány mellett a veszekedéskor, úgy veszi (és van némi igazsága), hogy hallgatólagosan haverod pártjára álltál. Ez viszont kezdődő kapcsolatnál megbocsáthatatlan bűn! - legalábbis a lány szerint.

2015. aug. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kiálltam a lány mellet mert haverom sértődött meg és tudtam, hogy a lány nem akarja mind ezt. Meg mondta nekem is. Egészet a lány miatt csináltam. És erre rám is megsértődik.... Nem hiszem hogy ellenségé váltak nem akkora azért baj :)
2015. aug. 2. 14:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!