Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki ha Tinderen ismerkedek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha Tinderen ismerkedek?

Figyelt kérdés
Régebben már használtam, beszélgettem egy-két sráccal, de találkozás nem lett belőle. Most újra eszembe jutott a dolog, de félek egy kicsit, hogy ha esetleg találnék egy fiút és megkérdeznék, hogy hol ismerkedtünk meg, akkor gáz azt mondani, hogy a Tinderen. Vagy csak túlgondolom az egészet? Számomra fontos más véleménye..

2015. aug. 6. 10:07
1 2
 1/11 E1D1E ***** válasza:
Ne foglalkozz ezzel, ha rendes sráccal jösz össze onnan akkor majd az alapján fognak itélkezni a srácról amit megismernek róla személyessen.
2015. aug. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pont egy ilyen válaszra volt szükségem, köszönöm szépen.:))
2015. aug. 6. 14:01
 3/11 E1D1E ***** válasza:
Szivessen!
2015. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ne haragudjatok hogy itt teszem fel a kérdésem, csak gondoltam valaki tud itt választ adni. Szóval a tinderen vannak tinik 14-18 évesek? Illetve ha belépek a facebookal az látszik az idővonalamon vagy ilyesmi..? Köszönöm! :)
2015. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 E1D1E ***** válasza:
A válasz az, hogy a tinder csak 18 év felett működik és nem látszik semmi sem az idővonaladon belőle.
2015. aug. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Vannak 18 év allatiak is!
2015. aug. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 E1D1E ***** válasza:
Nálam a korhatár 18 és 50+ között álítható a programban. csak azt írtam amit láttam!
2015. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Köszi! :)
2015. aug. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Kérdező szerintem egyáltalán nem probléma. Pl. ha egy barátom mondá, hogy neten ismerkedtek össze a barátnőjével, pont, hogy hidegen hagyna. Nem ez alapján ítélek meg bárkit is. Ha meg annyira zavar simán mondhatjátok, hogy valahol a városban ismerkedtetek meg vagy ilyesmi... Senki nem fogja számonkérni.
2015. aug. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz, de ne számíts sokra. Engem csomó csaj bejelölt, aztán vagy nem írtak vissza, vagy leszartak egy idô után. Most tervezem letörölni egy hét után.

18f

2015. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!