Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Helyes fiúk! Ti mért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes fiúk! Ti mért nem járnátok egy olyan lánnyal, aki erōsebb nálatok?

Figyelt kérdés
Átlagnál szebb, hosszúhajú,szeret gépezni,focizni,súlyzózni a többi priviben. 12-15 éves korosztály írjon!
2015. aug. 8. 10:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mert égő számukra hogy a csajuk erősebb.
2015. aug. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mert az, akit te helyesnek mondasz, azok gondolom vagy a tipikus alfahímek, vagy azok a metroszexuális piperkőcök. Akik pedig általánosságban véve inkább a felszínt nézik, mintsem a belsőt.
2015. aug. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát igen, már kaptam egy ilyen szexuális üzenetet priviben, ezért nem igazán kéne annyira helyesnek lennie. Nagyon köszönöm a válaszokat.
2015. aug. 8. 12:22
 4/18 anonim ***** válasza:

1, Nem zavar, ha erősebb nálam, amíg a szexben nem akar ánuszon dominálni

2, Ennek mikor lenne jelentősége? Keveset utcaiharcolok lányokkal, így annyira nem ütne ki a dolog

3, Legalább lenne valaki, aki kinyitja a befőttet :D

2015. aug. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

1. XD

2. Felōlem lehet utcaiharc :D

3. Csak szólj és kinyitom :D

2015. aug. 8. 12:38
 6/18 anonim ***** válasza:
,,Átlagnál szebb..."LolXD Amúgy ezt csak látásra tudnám megmondani,hogy mennyire zavar.Ha ilyen giga akkor lehet nem...:D
2015. aug. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ahoz az eröhöz, kudolgozott izmok és kockahas társul? Mert ha igen akkor az nem tetszhet a fiúknak.
2015. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#7 Nekem a női kidolgozott has a fetishem.


12-15 éves korosztályt keresel. Akkor te mennyi vagy? Mert legfeljebb egy évvel fiatalabbal járnál szerintem. Amúgy nem láttam még ilyen fiatal lányt erősbe.

2015. aug. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Csak 5 kilóval gyúrok (fél kézre) kockahas nincs :D
2015. aug. 8. 17:26
 10/18 A kérdező kommentje:
13 vagyok, 14 leszek, de minden nap gyúrok.
2015. aug. 8. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!