Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatnék rá a lányra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék rá a lányra?

Figyelt kérdés

Kb. 5 perce érkeztem haza egy cukrászdából, mivel ma van ilyen akció a fagyikra, ezért rohadt sokan voltak.

Én kint álltam a sorból, mert a tesómat vártam, és unalmamban a tömeget fürkésztem.


Volt egy lány, akit életemben nem láttam, de gyönyörű volt.

Próbáltam vele szemezni, de mindig elkapta a fejét, utána pedig látványos hátat fordított.

Valószínűleg ezzel azt akarta kifejezni, hogy nem partner a játékban, de ez valamiért engem egyáltalán nem zavar/t.


A lányról az égvilágon semmit nem tudok!

Fogalmam sincs hány éves, az anyjával ment és a sok fiatalból senkinek nem köszönt.

Mivel ez egy kisváros, ezért a fiatalok 99%-át ismerem legalább látásból, de őt soha nem láttam még.


Van egy tippem, mert van pár gyerek aki a másik városba jár suliba egy különbusszal, amit/aminek a "tartalmát" még életemben nem láttam, csak tudom, hogy van.


Hogyan találhatnék rá?


2015. aug. 14. 22:11
 1/4 A kérdező kommentje:
15/F vagyok
2015. aug. 14. 22:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Lesz legközelebb is ilyen fagyis nap? Talán el jönne arra is, ha annak a cikrázdának van weboldala akkor fb os lájkolásai alapján is meg találhatod
2015. aug. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Oda kellett volna menj de elb*sztad. Esetleg ha eléggé elszánt vagy valahonnan ki tudod kérni egy biztonsági kamera felvételét amin a csaj rajta van :P S mondjuk megkeresni facebookon.
2015. aug. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószinűleg nem messziről ment oda vagyis pl fb... (ha kitartó vagy) fb keress csajokat a közeli városok"ban"... talán összejön :D
2015. aug. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!