Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan lány, aki képes lenne vonzódni egy vékony, vasággyal 50kilós, alacsony fiúhoz vagy tényleg ennyire fontos, hogy húsos legyen egy fiú inkább?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
A nagydarab (izmos/izmos és van rajta felesleg de nem túlsúly) fickók mellett biztonságérzetük lesz.
2015. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mindenki megtalálja a maga párját.

Manapság nagyon a külsőségekre mennek rá az emberek.Mind a ferfiak, mind a nők. De ne keseredj el, te is találn fogsz,majd valakit, csak ne görcsölj rá.;) :)

2015. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egy kifejezetten vékony fiút szeretek. :) A nyugodt természete és a higgadtsága sokkal nagyobb biztonságérzetet ad nekem, mintha bármilyen kigyúrt labilisabb sráccal járnék.
2015. aug. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én és a barátnőm pont nemrég beszélgettünk arról, hogy a vékony fiúk mennyivel aranyosabbak, mint a kigyúrt társaik. :)
2015. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!