Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha alig van önbizal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha alig van önbizalmam a lányok miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szóval az a gondom,hogy az osztályból van néhány lány akiket szeretnék megismerni,de nem merek rájuk írni.

Attól félek hogy nem írnak vissza vagy lekoptatnak.

Nem nagyon beszéltem velük a suliban így annyira nem ismerjük egymást de azt szűrtem le a viselkedésükből hogy kedvesek és nagyon aranyosak..Nem nagyon beszéltem lányokkal így egy kicsit megijedtem tőlük.Már gondolkodtam azon hogy ráírok valamelyikükre.de előtte szeretném meghallgatni mások véleményét is.

Egyébkét 16 éves vagyok.


2015. aug. 15. 17:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy elsősorban lányok véleményére vagyok kíváncsi.
2015. aug. 15. 17:19
 2/4 the_rocker ***** válasza:
hát én nem vagyok lány ,de írj rájuk nyugodtan csak légy magabiztos mond hogy unatkoztál és mivel ő fent volt ezért gondoltad beszélgethetnétek. a többi meg majd jön magától sok sikert. 14/F
2015. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, kezdj el sportolni.

Én ia 16 éves vagyok és előtte olyan voltam mint te..legalábbis annyira hogy éreztem is magamon hogy nincs önbizalmam.

Amióta sportolok kaptam egy normálisnak mondható önbizalmat.. Legalábbis közelít hozzá.


Mondok egy példát: nyári gyakorlatos lánynak eddig csak köszönni, elmondani hogy ezt meg ezt kérem és utána elköszönni mertem a boltban mostmeg már kicsit beszélgetni is vele.


Ez kihat másra is..:D


Én biciklizem amúgy... És múltkor kigurultam egy kocsi elé aminek elsőbbsége volt.


Hát... Régen akár abba is hagytam volna emiatt a biciklizést (országúti), ma meg hogy ha visszaszólt volna valami sértőt akkor visszakiabáltam volna hogy kussolj nem láttalak!...


De így csak mentem tovább :D


Úgyhogy kezdj el valamit sportolni... Az sok önbizalmat ad :)

tudni hogy te is jobb vagy másoknál... És ez önbizalmat ad.


Én is ezért választottam az országúti biciklit (40% ban) mert mindig csodáltam a biciklis öltözékben lévő hajlított kormányos embereket akik száguldoznak...és most én is ilyen vagyok :)


A másik meg hogy szeretek biciklizni...

2015. aug. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 vagyok.... És még az hogy én is a lányok miatt vagyok ilyen mert régen csúnyácska voltam, de kikupálódtan.


Nem beszéltem 1 lánnyal sem és még most se nagyon.


1 eset volt talán ahol kicsit beszélgettem mikor a haverom barátnőjéhez ment este gyertyákkal,csokival,rózsával az utcára (mit ne mondjak... Ő benne van önbecsülés) és zenével az utcára amíg én egy oszlop mögött bújkáltam ( xD), megbocsátott neki a lány és oda hívtak engem is.


Oda mentem, de nem vettem észre hogy ott van a lány velem egyidős barátnője is akinek nem volt barátja..:S


Elmentünk 4 en este sétálni és ott már kicsit beszélgettem, de akámikor mondták nekem hogy bújjak én is hozzá mert fázik (fázós elvileg) én nem tudtam mert bennem volt a tudat hogy régen is elutasítottak a lányok ez~rt nem szabad...


Hazamentünk és most jön a válasz a válaszra amit a #2 írt...

Nem fog csak úgy jönni magátólba beszélgetés.


Ha még nem annyira kedvel a lány akkor nem fog ő rádírni, de így meg azt hiszed hogy semmi eséllyed nála...


Én is ráírtam a lányra és mindig én kerestem és egy mondat után inkább abba hagytam mert szerintem nem kedvel amiért nem közeledtem ott hozzá .


Na de mind1 is.. 1 olyan lánnyal kezd miután valamilyen módon szereztél önbizalmat akit egy kicsit ismersz és tudod hogy ő inkább ilyen egyke (nen testvér szempontból) utána megtapasztaltad hogy milyen beszélni egy lánnyal és egyre jobban felbátorodsz másokhoz is.

2015. aug. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!