Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy jöhetne képbe egy fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöhetne képbe egy fiú?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, még sosem volt pasim és olyan jó lenne már valaki akit lehet szeretni, aki szeret. A legtöbb ismerősömnek van barátja vagy már volt. Hol lehet könnyen bepasizni, ha nem járok discoba, bulikba stb.?

2015. aug. 19. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyakorin
2015. aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ne értsétek félre nem akarok itt ismerkedni :D
2015. aug. 19. 13:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Pedig itt is lehet normális embereket találni
2015. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Pedig fogsz. Ezzel a kérdéssel már nemsokára elindul a privátáradat :D

Kezdeményezz te, ne csak várj.

2015. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Én szívesen beszélgetnék veled! :) F/17
2015. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ha nem jársz el sehova akkor nagyon nehéz manapság... talán a suliban tudsz ismerkedni minimálisan, ha bármilyen szakkörön stb. összekerülsz valakivel aki szimpatikus, beszélgettek, utána felveszed facebookon, és már alakulhat valami. Esetleg (nagyon esetleg) osztálytárssal is.


Én azt is csináltam hogy 1-2 lányt az évek alatt a suliból bejelöltem, és rájuk írtam hogy van-e kedvük ismerkedni. Ezzel csak az a baj hogy ilyenkor nagyon kiszolgáltatott helyzetben vagy, mivel a személy pontosan tudja hogy tetszik neked meglehetősen, és ugye ha egy bunkó, akkor ezt elég durván ki is használhatja sajnos...


De igazából nem tudom hogy mi a jobb... vagy ez, vagy pedig hogy nem csinálsz semmit, és akkor még 3 év múlva is ugyanebben a helyzetben leszel mint most vagy.

2015. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Itt lehet pl velem 16/F :D én nem vagyok hülye kocka amúgy aki itt lóg egész nap,volt már barátnőm,és kiszoktam mozdulni
2015. aug. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem fogok rátok irni mert nem érdekel az online ismerkedés..
2015. aug. 19. 13:30
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen problémám van.. 16/l de amúgy suliból lehetne legegyszerűbben, meg nyaraláson én sok fiúval megismerkedtem, de gondolom már nem nagyon mész nyaralni:/
2015. aug. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor marad az iskola, a véletlenek, és az internet. Am merre laksz? :)
2015. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!