Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ha egy srác csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy srác csak hosszú hónapok után kezdeményez nálatok, pedig sejtitek, hogy régóta bejöttök neki, akkor fatökűnek tartjátok és nem adtok neki esélyt, vagy belementek a dologba?

Figyelt kérdés

2015. aug. 19. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért ne mennék? Ha kedvelem, nem különösebben számít.
2015. aug. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, akkor örülnék, hogy végre kezdeményez :)
2015. aug. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha tetszik, akkor igen. :)
2015. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor legalább nem reménytelen :) Köszi :)
2015. aug. 19. 22:53
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem gondolnám annak. Inkább csak azt, hogy biztosra akart menni... és így, hogy hosszabb ideje ismerjük egymást, biztosra tudom, hogy a belsőm is tetszik neki :)

Szóval nyugi, szerintem nem vagy fatökű ;) :)

2016. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Miert ne mennek bele a dologba? :-D

Nem szeret az olyanokat akik rogton kapcsolatot akarnak. Szerintem igy mar megismertetek egymast....es ez igy jobb.

15/L

2016. jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5-6: Köszi a választ.

De én első sorban úgy értettem, hogy nem igazán voltatok előtte egymással semmilyen kapcsolatban...Max. 1-2 x beszéltetek vagy szemeztetek, így kedvelésről szó sincs

2016. jan. 16. 21:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen annak tartanám, ha nagyon tetszik belemennék a dologba, de lehet nem venném túlságosan komolyan.
2016. dec. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Juj, a régi kérdésemre még mindig érkezett válasz :D

Nos, ez alapján nem feltétlen lehet megmondani, mennyire komoly vagy nem komoly a másik.

Ami a dolgot illeti, kezdeményeztem a lánynál, és hülyének nézett. Hitegetett,hogy majd találkozunk és beszélünk, stb., de egyik napról a másikra megszakított velem minden kapcsolatot. Nem válaszolt, ha véletlenül össze futottunk, egy kötelező "helló"-val elintézett. Aztán hetekkel később "véletlenül" lett barátja. Meg is lett a válasz. Nos, ez a viselkedés az, amire azt mondanám, "Nem venném túl komolyan."

2016. dec. 29. 14:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Remélem tanultál az esetből.
2016. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!