Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Verset írni jó ötlet?

Figyelt kérdés
Tudom hogy már 2015 van, de ha írnék egy verset a lánynak aki tetszik nem lenne e nagyon gagyi? Ez egy régi dolog, és nem akarom kinevettetni magam. 5 éve kezdtem verseket íri, 3 évig jó hobbi volt, aztán leszoktam róluk, mert apám azt mondta ne csináljak ilyet és az összes versem ki kellett dobni. Most megint rámjött, apám már inkább örül neki (angol nyelven (nyelvgyakorlás) írom őket, ezért XD) úgyhogy gondolkodom.
2015. aug. 21. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki! Vágj bele,én biztos örülnék neki (15/l)
2015. aug. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 éve, tizedikben én is írtam verseket egy lánynak, a szekrényébe dobtam be őket, választ is kaptam, azt írta köszöni a verseket, de más tetszik neki. De nem adtam fel, gondoltam kis esélyem még mindig van. Most a nyári szünet előtti hónapokban elkezdett velem szemezgetni, szóval most megpróbálkozom nála, hátha.
2015. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ciki.
2015. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dátum,idő ide vagy oda,

A szép szavak a jó szív lakatját kinyítja :)

15/F

2015. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a lánytól ügg hogy hogyan fogadja
2015. aug. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem aranyos ötlet (:
2015. aug. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!