Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan csábítsak el egy 14...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hearl kérdése:

Hogyan csábítsak el egy 14 éves lányt? 14f

Figyelt kérdés
14 Éves fiú vagyok és ez a kérdés főként lányonak szól szeretném tudni mi csábít el egy 14 éves lányt.de tudom ilyenkor azzal jöttök hogy virág meg ilyenek de a csaj még nem is ismer csak látásból.előre is köszönöm a válaszokat

2015. aug. 28. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Idősödj pár évet :D
2015. aug. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt értem de addig is jó egy közeli lány barát egyépként kora érett vagyok
2015. aug. 28. 21:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

beszélgessél vele, legyél mindig kedves,vicces vele.

meg ugye ha megismertétek jobban egymást hívd el moziba,fagyizni,sütizni szóval érted :D

14/L

2015. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Király választás várok mégvtippeket de te vagy a to 1.köszi a választ.
2015. aug. 28. 21:41
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

"Szia cica! Van gazdád?"

Ez minden korosztálynál beválik.

2015. aug. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Mindig nézz ki jól ha vele vagy, legyen jó pasi illatod :D tapasztalatból tudom, hogy az illat után a külsőt nézem. Írj rá és ne légy túl kedves mert a csajok a rossz fiúkat bírják. 14/L
2015. aug. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 rainbowcloud válasza:
Először is ne nagyon tapadj rá az első alkalommal. Próbáld kideríteni mire bukik, de ne egyenesen, de ne is nagyon mellébeszélve kérdezd meg. Próbálj vele barátkozni!
2015. szept. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljetek nevettetsd meg és legyél jófej vele.

Ne legyél tapló oké hogy a rosszfiúkat bírjuk de csak rövid távra. Senki nem bízik bennük tehát a kapcsolat már csőd. És mindenképpen legyél önmagad mert ha nem akkor két eset van:

1. Bejössz neki összejöttök idővel kiderül hogy hazudtál annak csúnya szakítás a vége.

2. Elhajt, mert nem bírja az álarcodat de lehet hogy tetszene az igazi éned.


14/L

2016. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!