Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szabaduljak meg tőle?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szabaduljak meg tőle?

Figyelt kérdés

7.-ben volt egy lány az osztályban, (nemzetközi suli) aki 15 volt annak ellenére, hogy hetedikbe járt. Enyhén szólva (!) ,,nem volt túl szép". Egy bulgáriai lány tele pattanással. Kora ellenére cigizik! Annyira belém volt esve, hogy az egész évfolyam elött elmondta ,,érzéseit". Beszóltam neki, mondtam, hogy ronda, de nem hagy békén és ez ROPPANTÚL idegesít! Nagyon rossz tanuló. Egyszer megnéztem az értékelését, 2 (Ének, sport) volt 50% felett, a többi alatta (a legrosszabb, hittan 5%).

Holnap iskola (nem tudom, hogy átengedték) és nem akarom, hogy megint ez legyen!

Mit tegyek?



2015. aug. 30. 21:35
 1/10 eznemlényeges ***** válasza:
Nézz a szemébe, és mond meg neki, hogy nem tetszik, nem lesz semmi esélye nálad.
2015. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már megtettem, de ugyanúgy folytatta.
2015. aug. 30. 21:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Huh..Hát sajnállak kérdező,ez tényleg elég ciki.Gondolom nem bánnád ha megbukott volna,ilyen jegyekkel.Amúgy mondd meg neki,hogy hagyjon békén vagy szólj az osztályfőnöködnek. 14/L
2015. aug. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egyedül szeretném megoldani.

(vagy a Megyei Bíróság elé állítom!;-))

2015. aug. 30. 21:45
 5/10 anonim ***** válasza:

Máshogy nem tudsz, mint közlöd vele, hogy nem kell.

Persze bunkózhatsz is, de azzal magadnak is ártasz.

2015. aug. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves Megyei Bíróság!! :))) szerintem add tudtára facebookon üzenőfalon többiek előtt,mindegy hol de egy kicsit szégyenítsd meg,mert mást úgy sem tudsz tenni.Mégha csúnya dolog is.Nálunk is volt egy ilyen lány,szóval elhiszem hogy nem kellemes.:( 16/l
2015. aug. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miert kell megszegyeniteni a lanyt ? Most nem arrol van szo h szep e vagy jo tanulo e ,hanem h szegenyke szerelmes lett egy olyan fiuba ,aki nem szereti viszont...nem ertem ezert miert kell bantani ,de ertem a kerdezo bajat is...nekem is volt egy ilyen fiu ..szegenykemnek mindig elmondtam szepen eeees a vegen megunta h olyan utan fut ,akinek nem kell..:) kerdezonek csak annyit tudok tanacsolni h ne foglalkozzal ennyire vele...a tobbiek is sejtik h nem tetszik neked a lany szerintem ,szoval nincs kielott kellemetlenkedned...keruld el ...tenyleg :D ennyire azert nem kell vele foglalkozni h jaaajjj mi lesz:)
2015. aug. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha 2 tárgy kivételével 1-es akkor úgyis évet ismétel ;) Gondolom ezért 15 7-ben :P
2015. aug. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hajjaj...

Szerintem add a tudtára EGYÉRTELMŰEN, amit akarsz.

Mondd meg neki, hogy "Figyelj, tudom, hogy te szeretsz, de én nem, és kezdesz zavarni, úgyhogy kérlek, hagyj békén, jó?"

2015. aug. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindent megpróbáltam
2015. aug. 31. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!