Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tehetném rendbe a dolgoka...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehetném rendbe a dolgokat köztünk?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nem mellesleg a legjobb barátom és nagyon szeretem és nem rég ő is bevallotta hogy szeret és valahogy szóba került az ötlet hogy mi lenne ha együtt lennénk. Én persze vigyorogtam mint egy hülyegyerek. Mindegy. Arra jutottunk hogy ezt most még hanyagoljuk egy ideig és tegnap este emiatt vesztünk össze hogy én ezt nem is akarom meg ha rajtam múlik úgy se lesz ebből semmi. Azt hozzá tenném hogy én ezt mindennél jobban szeretném. És hát a végén már egy kicsit bunkó voltam de emiatt nem győztem bocsánatot kérni akkor este és ma reggel is. De nem szól hozzám nem ír, írtam neki 100 sms-t ha nem többet de nem írt vissza, hívtam de nem veszi fel. Hogy tudnám rendbe tenni a dolgokat köztünk? Mit tegyek hogy ne haragudjon rám? Mindketten 16 évesek vagyunk

2015. szept. 4. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd egy kicsit békén, mondjuk egy hétig ne keresd, csak kedvesen köszönj neki. Aztán szépen, SZEMÉLYESEN mondd el neki azt, amit ide leírtál. Drzkkolok!😊
2015. szept. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy hirtelen jött a kérdés és mégis akarod. Fokozhatod azzal ha hátulról megöleled már ha engedi, azt a lányok szeretik :)
2015. szept. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. szept. 4. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!