Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez? Bővebben lent.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy ez az egész dolog mitől lehet?

Nemsokára 16 éves leszek,sokak szerint jóképű vagyok,jó belső tulajdonságaim is vannak,természetesen vannak hibáim,én sem vagyok tökéletes.

Azt nem értem,hogy miért nem jön össze egy lánnyal sem a dolog?

Több lánnyal is beszélgettem,jól elvoltunk,randiba is belement(ek),és mégis egy tipikus,drótkefehajú,bokáig letolt gatyájú sráccal jött(ek) össze...Nem értem,most mindenkinek ez az ideál? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Járok edzeni is,jó kondiban vagyok,nem vagyok egy gyenge kis semmi,strandon is volt hogy megbámultak lányok,de mégsem jött össze egyikkel sem... Vagy mert csak játszadoznak,vagy mert a swagyolo h*lyegyerekekre buknak...

Nem értem...Köszi,hogy elolvastátok,bocsi a hosszú megfogalmazásért/helyesírási hibákért.



2015. szept. 12. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert túl kedves vagy velük és nincs elég önbizalmad. A drótkefehajú swagyolo majmokban ezt kedvelik, hogy van önbizalmuk, és nem nyalják folyamatosan a seggüket. A nőknek alapvetően ez kell, hogy "alá" legyenek rendelve.
2015. szept. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15 évesen még nehéz komolyan venni a fiúkat. Ez hogy így jellemezed az embertársaid is látszik hogy még nem nőttél fel teljesen. Nem csak a külső számít... Lehet benned nem látják azt az érett "férfit" akit te látsz magadba. Természetesen lehet más oka is. Nem ismerlek és nem akarlak megbántani :)
2015. szept. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem szoktam túl kedves lenni,inkább udvariasnak mondanám,valamint van önbizalmam,azzal nincs gondom....

2-es jól mondtad.. Ez itt a baj.. A legtöbb lány azt hiszi,hogy egy idősebb srác érettebb,amiben lehet is valami,de én a koromhoz képest,érett vagyok,nem 12 éves fejjel gondolkozok,és nem csak arra hajtok hogy jól meghúzzak egy lányt.

2015. szept. 12. 18:23
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es,jellemeztem embertársaim,sajnos ez az igazság,a mostani "fiúk" 90 százaléka egy tipikus swagyolo majom,TISZTELET A KIVÉTELNEK!
2015. szept. 12. 18:24
 5/10 anonim ***** válasza:

#2es vagyok

Az is lehet, hogy túlságosan erőltetted a kapcsolatot, azt mondják, hogy ne keresd majd jön az ha jönnie kell :)

2015. szept. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem erőltettem,nem szoktam sose :) Hát igen,lehet az lesz... Köszi a válaszokat,megy a zöld pacsi :DD
2015. szept. 12. 18:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Fúj ha tudnád szerintem milyen undorító. Rám nyomult már páwa mielőtt összejöttem valakivel(természetesen lepattintottam) de nekem olyan barátom van aki 80 kg. Ja igen és sok lánynak nem jönnek be a páwák. A páwák azért lettek páwák a lányok pedig azért lettek ribik mert ez a divat. Keress egy lányt akinek saját stílusa van mint neked ezek szerint és nem követi a tömeget. És amúgy meg próbálkozz sokat,lehet hogy pl unalmas voltál nekik. Ne random hívj el csajokat hanem ismerd meg előtte egy picit őket hogy tudd hogy van e esély.
2015. szept. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a kommentet,örülök,hogy végre van olyan is aki nem a páwa majmokra bukik.....
2015. szept. 12. 18:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam óriási mínusz, ha a fiúnak nincs humorérzéke, vagy ha elmegyek valahova, rögtön az első kérdés az, hogy lesznek-e ott fiúk... Plusz ha általánosít, például beszélgetek valakivel, akinek mondjuk ilyen páwa kinézete van, de belül rendes, akkor én már csak a páwákra bukok. És ha minden szavamat komolyan veszi. Persze ez lányfüggő, de ha magadra ismertél benne, akkor azt mondom, lehet, ez a baj. :) 14/L
2015. szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hál'Istennek meg lettem áldva humorérzékkel :DD
2015. szept. 12. 19:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!