Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak párt? 16/F

Figyelt kérdés
Akármelyik lányra rá gondolok hogy bele mennék vele egy komoly kapcsolatba mindig van valami hiba ami nagyon szembetűnő ...akik meg tetszenek azoknál nincs esélyem, pedig nem lehetne rám mondani hogy ronda vagyok vagy hogy besült ,sportolok ,és szinte minden lányt meg tudok nevettetni nem értem (ebből nem azt kell kivenni hogy nagy egóm van ..csak próbáltam leirni magamat ,hogy el lehessen képzelni)
2015. szept. 26. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell elsietni a dolgot nekem is csak 18 evesen lett baratom :) de lehet hogy nekik csak baratkentvjossz be :) de azert hajrá:)
2015. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre ne parázz rá. Minnél jobban rafeszulsz annál valószínűbb, h nem találod meg a megfelelőt. Eljön majd a te időd is ;)
2015. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj. Én kb Ugyanígy vagyok, csak lány vagyok. :D

Még sok időd van, meg fogod találni az igazit! :)

2015. szept. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi ... akkor probálok kicsit lazitani
2015. szept. 26. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!