Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudom élvezni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom élvezni a társaságokat?

Figyelt kérdés
Beszélgetek emberekkel, de nem tudom élvezni a társaságukat.. Miért van az, hogy akármennyire is szeretnék beletartozni valahova, nem megy? Én kíváncsi vagyok rájuk, szeretnék összebarátkozni velük, esetleg az adott lánnyal párkapcsolat, nem igazán tudom élvezni őket.. Nem azért mert unalmasak sőt nagyon is nem azok.. Hanem mert belül valami más kattog bennem.. vagy nem is tudom..:/

2015. okt. 3. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán félsz, azt neked kell előásnod, hogy miért.


Kissé Antiszociális hangulata van a szövegednek. Nyugi, én is ilyen vagyok, de mindig ez van bennem.: Meg KELL próbálnod!!


Volt már olyan, hogy megpróbáltam, és végülis jól éreztem magam, de nem volt tartós a társaság. De legalább megpróbálta!

2015. okt. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*próbáltam
2015. okt. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de közben rájöttem a dologra! Régen a legjobb barátaim elhagytak, illetve a szüleim is mondhatni, és így attól félek hogy mindenki akivel megismerkednék el fog hagyni.. Attól félek hogy a valahova tartozás nekem nem lehetséges, mert hogy úgy is elhagynának, ha komolyabban megnyílnék nekik.. Nem tudok megbízni az emberekben, és így ez a körforgás állt fel.. Megpróbálok kitörni ebből, de még egyszer köszi a választ hasznos volt!:)
2015. okt. 4. 15:33
 4/4 A kérdező kommentje:
Tehát nem magától a társaságtól félek, hanem a valahova tartozástól.. Ezért nem alakultak még ki mélyebb emberi kapcsolataim, a régi sérelmek miatt
2015. okt. 4. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!