Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan csináljam szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam szerintetek?

Figyelt kérdés

a helyzet az,hogy kb két hete szinte minden nap látok egy lányt akivel egymásra nézünk, 4-5 másodperc szemezgetés, után megint. a jó az benne, hogy ő is ugyan ott szál föl a metróra mint én és ugyan ott is szál le. a gond az az, hogy ott van még rajta kívül még két barátnője. ha egyedűl lenne, akkor simán oda mennék, csk többen is mondták, ha ott van két barátnő, akkor abból égés is lehet! szóval egy-két tanács?:)

ui:nagyon megfogott a lány(úgy, hogy még nem is ismerem), és érzem, hogy ő kellene nekem :)



2015. okt. 13. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Kèrj el tőle elèrhetőgsèget, máshogy nem tudsz vele kettesben beszèlni. Facebook a legegyszerűbb.

Szia nincs kedved beszèlgetni?

Vagy ha az a huncutabb fajta vagy akkor már bókolhatsz neki először is.

2015. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

NE!

A facebookot véletlenül se!

Na akkro elmondom a személyes véleményemet a dolgokról.Ha egy fiú facebookon kezd el közeledni felém úgy hogy nem egyszer találkoztunk már,vagy ezen esetben minden nap(hangsúlyozom,HA RENDSZERESEN TALÁLKOZUNK ha nem akkor érthető a facebbok természetesen)akkor én alapból töketlennek tekintem.Mert elvégre mégis cak te vagy fiú,akkor mert odamenni és beszélgetni:)

Ők csak lányok,nem fogják leharapni a fejed ,hidd el

örülni fognak hogy végre van egy normális srác akiben van annyi hogy képes személyesen is beszélni vele

2015. okt. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De, jó a Facebook! Nem beszèlt vele, nem látod? Ismerkedni akar, de termèszetesen nem ugy hogy az oldalán lóg a 2 barátnő.

Elèg bátorság kell ahhoz hogy ennyit megtegyen, nehogy már mèg elküldd udvarolni szegènyt a barátnői előtt!

2015. okt. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!