Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek be jön ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek be jön ha egy fiú fotózással foglalkozik?

Figyelt kérdés
23/ F

2015. okt. 18. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Eléggé:)
2015. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nagyon
2015. okt. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha közben magas, jóképű, népszerű és gazdag is, akkor igen. Egyébként teljesen lényegtelen.
2015. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
IGEEN! viszont, ez nem nagyon számítana, ha közben bunkó lenne, és nem lenne az esetem.
2015. okt. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Fiúként mondom annyira nem hatja meg a lányokat...Oké én magam eléggé szégyenlős vagyok és az az otthon ülős típus bár nem vagyok se ronda se kövér nem erről van szó egyszerűen csak félek az emberektől így nagy szavakban.

Emellett viszont fényképezek bár ezt nem illik és nem is szoktam mondani de nem végzek rossz munkát.

Sok portrét készítettem már szinte mind nagyon jó lett de ettől függetlenül még nem "szereztem" magamnak egy lányt sem, nem pláne fotózással...

2015. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

# 3/5



N.a.p.i-R.i.b.a.n.c komment! :D

2015. okt. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, de ez csak plusz pont, egyébként lényegtelen.
2015. okt. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen, viszont ez nálam olyan mint a kockahas. nem az fogja eldönteni hogy tetszik e az illető :D
2015. okt. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!