Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nagyon hülye hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon hülye hogy ilyen rosszul tettem? (Több lent)

Figyelt kérdés
Szóval tavaly ilyenkortájt tetszett egy osztálytársam aztán volt egy pár tulajdonsága ami nem nagyon érintett pozitívan. Ennyi idő kellett hogy rájöjjek senki sem tökéletes és mostanában beszélgeteünk és rájöttem hogy lebet hogy még tetszik. De mostanában má megint nem érzem azt amit néha...mi van velem?? Előre is köszi az ÉRTELMES válaszokat. ):

2015. okt. 19. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Szivesen.
2015. okt. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Osztálytársakkal általában nem alakul túl jól a párkapcsolat, tapasztalatból mondom sajnos. Valószinüleg csak a külseje tetszik számodra, kénytelen leszel továbblépni, ha több fájdalmat okozna neked, mint boldogságot.
2015. okt. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem okoz fájdalmat csak nem tudom hogy most pontosan mit érzek iránta.
2015. okt. 19. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj, nagyon is ismerem a helyzetedet! (Nekem az a különbség hogy évfolyamtársam..) Szerintem ha bizonytalan vagy bizonyosodj meg róla- töltsetek több időt együtt, és időközben kiderül hogy milyenek az érzéseid vele kapcsolatban. 17/L
2015. okt. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első xDDD


Ment a like :D

2015. okt. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!