Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk nektek bejönne egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejönne egy ilyen lány? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tudom, h százezer ilyen kérdés van , de bocsi kíváncsi vagyok!

Szóval! külsőre: 160-165 körüli magasság, nem is vékony nem is dagadt testalkat, sötét barna haj, ugyanilyen szem...

belsőre: kedves vagyok, imádok beszélgetni, viccelődni, de tudok komoly is lenni, segítőkész vagyok, szeretek másokkal lelkizni, és szeretek másokat megvigasztalni, akik gonoszak velem, csak azokkal vagyok bunkó, szeretem a társaságot... (ja és 13/L) lécci kort is írjatok! :)



2015. okt. 22. 17:17
 1/5 pityesz93 válasza:
Kép nélkül nehéz megmondani bármit is,meghát.. még elég fiatal vagy még 180 fokot is fordulhatsz. 22f
2015. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Namost ez olyan, hogy mindenki másképp írja le magát és másképp írja le a környezete.

Ha valóban ilyen vagy (bár kép nélkül tényleg nehéz eldönteni) akkor van rá esély. A fiúknak (saját magamból kiindulva) nincsen ideáljuk hogy sötét szem, sötét haj és kész, ez olyan meglátod-megszereted dolog. De egy embernek először mindig a külseje fog meg, csak aztán ismered meg a belsőt! :)

14/F

2015. okt. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ezeket, amiket leírtam, sokan mondták már, szóval, valószínűleg igaz!
2015. okt. 22. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Küldesz képet priviben?
2015. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez eddig mind nagyon jó :) Küldest képet priviben? 15/F
2015. okt. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!