Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alapvetően egy duci lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapvetően egy duci lány vagyok, nagyon kevés önbizalommal, és szerintem sosem találok magamnak fiút, szerelmet, szerintetek?

Figyelt kérdés
Van akinek bejönnek a ducibb lányok? miért nem közelednek fiúk? Számít az hogy hogyan nézünk ki? mennyire?

2015. okt. 26. 22:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Valamennyire közrejátszik a kinézet... Ha nagyon kövér valaki akkor csak a saját "súlycsoportjába" talál magának valót...Ha némi felesleg van az egyáltalán nem számít ;)

Nem megbántani akarlak...ez csak az én véleményem :D

2015. okt. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Talán psortolj, kajálj egészégesen és lemennek a fölös kilók. Az önbizalmad meg sokat fog javulni, hogy jobban érzed magad majd a börődben, normális testmérettel.
2015. okt. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg elég sok múlik azon, hogy milyen mértékben duci, mert azért egy bizonyos fokig ez tud kívánatos lenni :) A másik, ami talán még fontosabb, az arcod. Ha szép arcod van, akkor szinte teljesen mindegy mit csinálsz, közelednének a fiúk, ha kevésbé, lehet, hogy az a baj... de a kevés önbizalom se a legvonzóbb.
2015. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

Nagy kofferba jó pakolni ;)

Ha fiatal vagy remélem nem esik le :D

2015. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
vannak, énis olyan vagyok, valamennyire számít igen. nekem az arc szépsége fontos csak, nem érdekel annyira hogy pl. kicsi melle van a hölgynek, vagy lapos fenék. nem kell félned hogy duci vagy, simán elfogadnak így is, a belső értékek fontosabbak
2015. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Darwel ***** válasza:
74%
Nem számít a kiló, a stilus számít :) Ha krumplis zsákot húzol magadra,észre sem fognak venni. Ha nőiesen öltözködsz,ugyanúgy tapadnak a fiúk,mint a divatbabákra. Ennyi az egész :)Én imádom a duci csajokat, és gondolom ezzel sem vagyok egyedül :)
2015. okt. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
Nekem bejönnek. Nem tudom miért nem közelednek hozzád. Számít hogy hogyan nézel ki. Eléggé;)
2015. okt. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%
Én imádom a duci csajokat. Nem minden a külső.. Ha van kedved ismerkedni, írj privit. 23/F
2015. okt. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 rrrrrreennnnn ***** válasza:
72%
Ja,persze.Azert mert duci vagy,sosem lesz senkid.Ugyan màr!Majd boztos a pinkruhás kiszőkitett harminc kilos csücsörìtős tinir***oknak lesz kapcsolata.Hogyne lenne baràtod!!!!!!!!!!!
2015. okt. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

mindenkinek más jön be és nem feltétlenül csak a külső számít, bár az látszik először, de szerintem nem az a lefontosabb. persze az sem mindegy, hogy mennyire vagy felületes. ha csak a külsőségek érdekelnek és ilyen embereket is keresel, akkor megszívtad, ha nem vagy szexbomba...


nekem kifejezetten nem jönnek be a nagy mellek és a ducibb lányok sem. mégis voltam már halálosan szerelmes kifejezetten kövér lányba is, mert olyan kedves volt az arca és a személyisége, miközben kifejezetten az ideálomnak tekinthető vékony, formás, szép lányokkal nem tudok mit kezdeni, ha az eszük, személyiségük nem fog meg.


vajon azt a kérdést miért nem teszi fel magának senki, hogy elég okos vagy jófej vagyok-e? nem azért, mert úgy van...


ha elkeseredsz, hogy neked úgysem lesz fiúd, szomorú vagy, beszűkülsz és rágörcsölsz a témára, akkor önbeteljesítő jóslattá válik és tényleg nem is sikerül. törekedj a pozitív, tartalmas életre, legyenek céljaid, érdeklődésed, érezd jól magad a bőrödben és járj sokat emberek közé, akkor könnyebben találsz rá a megfelelő emberre.

2015. okt. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!