Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Barátnő szerzés facebook...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő szerzés facebook segítségével?

Figyelt kérdés
Lehet barátnőt szerezni facebookon? Csak azért mert ez számomra nagyon személytelen. Egyszer próbáltam még pár éve de a "szia,hogy vagy?, mit csinálsz?" kérdéseknél tovább nem jutottam. Cikinek is éreztem. Persze ha az utcán vagy akárhol találkoznék egy aranyos, csinos lánnyal fel találnám magam. De facebookon hogyan? A nyáron, meg mostanában is ha kimegyek egyet motorozni, biciklizni mindíg arrafelé indulok amerre lakik egy lány aki tetszik, hogy hátha találkozok vele de már jóideje nem láttam aki mellesleg a volt osztálytársam. Van még egy lány aki tetszik, aranyos meg minden, de ha a facebookos beszélgetést amit ajánlotok majd esetleg melyiknek írjam? Egy lánynak aki már több éve tetszik vagy egy másiknak akit nemrég ismertem meg mert nyáron együtt dolgoztunk diákmunkán egy napot?

2015. okt. 26. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet. De nehéz megtalálni ott azt aki neked jó lenne. Képek alapján nem sokat tudsz meg.Csak hosszas beszélgetés után tudnál rájönni. Úgyhogy szerintem időpocsékolás. + frászt hozol a csajokra.
2015. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen ezért is mondtam, hogy nagyon személytelen, nem szeretem.
2015. okt. 27. 08:17
 3/5 anonim ***** válasza:

ugyan kérlek,nem olyan nehéz az:D

random szoktunk bejelölgetni csajokat,meg írogatni nekik,pl haverokkal enyhén illumináltan,vagy suliban unalmas órán,stb.

aztán párral mindig tovább tart a beszélgetés,van egy-két ilyen,akikkel már évek óta beszélgetek,találkoztunk,buliztunk,pedig csak úgy ráírtam...szóval szerintem simán:D

2015. okt. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez attól függ hogy a lany mennyire nyitott. Nekem is írogat pár random srac es van akivel mar régebb ota beszelek meg találkoztunk is. Szoval igen...szerintem lehet Facebookon barátnőt szerezni, csak kicsit gazos :) bar ha találkoztok meg ismered is akkor nem para! Hajra ;) 16/L
2015. okt. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat segítettek :)
2015. nov. 10. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!