Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mondanátok dolgokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mondanátok dolgokat amivel egy fiú feltudná kelteni az érdeklődéseteke? Mi az ami titeket érdekel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Volt már 1 barátnőm , de elég félénk voltam , ha ő nem nyit felém össze se jövünk , na meg nem is azért volt velem mert annyira jó volt a dumám hanem a testem miatt.


Igazából az a problémám ,hogy nem tudom miről beszélgessek lányokkal és szerintem ezért nem megy az ismerkedés buliban sem. Buliban is előjön a kínos csend :/


Oké , a sablonos dolgok lemennek milyen suliba jársz , kedvenc film stb...



Szóval . Mik azok a dolgok , érdeklődési körök amik a lányok legtöbbjét érdekli és akár fiúval is lehetne beszélni róla ? :D


18/F



2015. okt. 27. 20:13
 1/4 Zsani vagyok válasza:
Kicsit több bizalom kell neked, a csajok azt szeretik ha sokszor meg tudod nevettetni ha egy csajnak tetszik a hülyeséged hülyülsz meg kedvel és aztán lehet lesz téma is :)
2015. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én azt tudom csak engem mivel tudnak megfogni (videojátékok, youtube, metál), ebből is látszik, hogy a sablon dolgokon kívül nem nagyon lehet átlagot mondani. A humor viszont tényleg nagy úr, meg a semmiről is lehet beszélni, aztán lehet feljön valami magától, esetleg hozz fel valamit ami téged érdekel, hátha őt is érdekli, esetleg valami másra át tudtok térni annak kapcsán. 18l
2015. okt. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Majdnem mindegyik csajnak bejönnek a magabiztos pasik. Szóval légy bátrabb.Ha megtetszik valaki akkor szemezz vele egy ideig aztán menj oda és dumálj vele. Nincs olyan hogy valami rosszat mondasz. Csak légy önmagad. Nincs mit veszítened,ha nem tetszel neki az már a szemezésnél kiderül.

Kérdezni meg bármit kérdezhetsz.

2015. okt. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem azzal van baj ,hogy nem merek odamenni , hanem azzal , hogy mi az amivel fel lehet kelteni az érdeklődésüket :D


Mert az általános kérdések egy idő után elfogynak .


Mi az ami a legtöbb lányt érdekli ?


( Pl : Voltunk nyaralni én , ismerős , és 2 csaj + szülők . Nem tudtam hozzászólni a dolgokhoz mert a srác táncra járt , és a női dolgokról simán eltudott beszélgetni a 2 csajjal , akik teljesen odáig voltak érte . Ugyanígy az alkoholról is , koktélokról mert mixer is volt a srác. Én meg 1 hét alatt ki sem tudtam bontakozni. :( )

2015. okt. 29. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!