Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mennyire lenne kiábrán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire lenne kiábrándító, ha a csávó aki tetszik nektek kiderülne róla, hogy egy hatalmas kocka?

Figyelt kérdés
2015. nov. 6. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Én is elég gépfüggő bírok lenni :D
2015. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Iha emelett szan ram idot es ertelmes akkor nem zavar
2015. nov. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha foglalkozik velem is akkor nem zavar.
2015. nov. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem az ex-barátnőm volt óriási kocka, sokszor le se tojt, annyira be tudott zombulni a játékba. Bár, én ezt aranyosnak gondoltam, még ha néha rosszul is esett :D Inkább vicces volt a dolog, mint idegesitő, mert jobban szerettem annál, hogy ezért haragudjak rá :D Én nem vagyok gémer, hanem én a tudományos dolgokba tudok beleb*zulni, de ez sajnos őt viszont meglehetősen idegesítette néha :( Nem csoda, hogy már nem vagyunk együtt...
2015. nov. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor a többség nem nézné rossz szemmel!:D Köszönöm a válaszokat!
2015. nov. 6. 18:28
 6/10 anonim ***** válasza:
hát ha azon hogy "hatalmas kocka" azt érted hogy egésznap nyomja a gépet(xboxot, ps-t stb..) és csak wcre jön ki a szobából akkor igen eléggé az lenne :D ugyanis ha egy srác nem foglalkozna velem szinte semmit az már rég rossz
2015. nov. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt a kockaságot inkább úgy kell érteni, hogy leginkább ilyenekre ül össze a baráti társaság, illetve ha nem tud mit csinálni az illető, akkor nyomja csak, természetesen foglalkozna a barátnőjével, másra se vágyik, csak hogy foglalkozhasson már vele..:D
2015. nov. 6. 19:32
 8/10 anonim válasza:
#7 akkor szerintem nincs gond :) 15/L
2015. nov. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na,ha így van ahogy írtad akkor nem kiábrándító :D
2015. nov. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2015. nov. 7. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!