Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy írjak rá a bejövős csajra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá a bejövős csajra?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki hát... gęci jól néz ki és szerintem (talán) én is tetszek neki. Szerintetek hogyan írjak rá?

Néha a buszon szoktam látni de ott kicsit cinkes leszólítani mert elég gáz lenne ha csak lekoppintana.

Előre is köszi szépen minden választ! :)


15/f


2015. nov. 9. 15:57
 1/4 anonim válasza:
Hát ,hogy szia:) de amúgy szerintem élöben jobb lenne,mert azt mi lányok jobban értékeljük ;) fiúk,végre legyetek már bátrabbak,jó hogy nem várjátok el,hogy a lány kezdeményezzen...
2015. nov. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez akkora cserjeség. Tessék a buszon csinálni!! Nem Arckönyv, vagy mik vannak még. Ott van, leülsz mellé és megkérded, ennyi. Maximum pattansz, mint Tigris frontjáról a T-34-es, dehát akkor ez történt. Ennyi!
2015. nov. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, nyílván bátrabnak tűnnél a lány szemében, ha élőben szólítanád le. De persze érthető a csalódástól való félelem, ezért pl. a facebookon is megkérdezheted, hogy megismerheted-e. Hogy melyik módszert választod, az már csak rajtad áll. Sok sikert!
2015. nov. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is buszozom, és ha én ilyen szituban lennék:

1. Bejön/szimpi a srác. - Örülnék neki, próbálnék én is beszélgetni vele.

2. Nem jön be. - Kérdezne, válaszolnék, de különösebben nem szólnék hozzá, így nem kínos neki sem, és nekem sem. :D


Igen, a fiúkkal való tapasztalatlanság miatt írtam az utolsót így... Nem, amúgy, csak a helyében én sem örülnék egy aranyos "Disznó!" jelzőnek...


Sok sikert! :) 16L

2015. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!