Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől nyílnak meg a "hideg"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől nyílnak meg a "hideg" lányok?

Figyelt kérdés
Tudjátok akik kívűlről játszák a "jégkirálynőt", de belülről már nagyon vágynak egy kapcsolatra. Hogy lehet náluk kezdeményezni? Mitől nyílnak meg valaki előtt? Csajok?
2015. nov. 21. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
fiú vagyok, de talán úgy hogy az érzéseiről kérdezed, vagy valami ilyesmi témát hozol fel, ami eszébe juttatja, hogy igenis probléma hogy nincsen barátja. Mert ő ezt próbálja kizárni, de ha felhozod benne, akkor lehet kicsit megtörik, és akkor tudsz vele valamit kezdeni ilyen téren.. Meg kell törni:D
2015. nov. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mondhatni ilyen tipus vagyok, nálam ez önbizalomhiányból ered, nem tudom elképzelni hogy szerethető vagyok és ezért soha nem is hittem el senkinek :D érdemes nem elsietni a dolgokat, fontos hogy nyílj meg előtte és éreztesd vele hogy megbízható vagy és meg véded,akkor majd széplassan elolvad a jég ;)
2015. nov. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2: Mondjuk első találkozásnál, szemezésnél minek örülnél?

Az a problémám, hogy elég nehéz megkülönböztetni őket, azoktól akiknek nem jövök be. Arra gondolok, hogy úgy csinálnak mintha tényleg nem jönnék be nekik. Csak apró "morzsákat" hintenek és ezeket nehéz észrevenni.

Pl.: nem is foglalkozik velem, egyszavas válaszokat ad, de kérésre azonnal megadja a számát. Aztán később persze fokozatosan többet mutat magából.

Mégegyszer: honnan tudom a jég ellenére h bejövök-e neki már az elején?

2015. nov. 21. 00:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Én éveket vártam...
2015. nov. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
75%
Visszaköszön a régi énem :D Én is egy az egyben ilyen voltam. Engem akkoriban (lehettem kb 11-12) még nem különösebben izgattak a fiúk,úgyhogy azért a helyzet picivel másabb. Esetleg,ha te is játszod a "hideget"? Gondoltál már erre? A régi énemnél,a jelenlegi korommal biztosan bevált volna ;)
2015. nov. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, de akkor nem történik emmi, ő is azt várná h történjen valami, én is... de esetleg azt megpróbálom, hogy 1x hideg, 1x meg normális. Váltakozva, ha 'hidegen' reagál akkor én is és fordítva.
2015. nov. 28. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!