Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet Győrben ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet Győrben ismerkedni?

Figyelt kérdés

Győr környéki lány vagyok és fogalmam sincs merre lehetne ismerkedni.:') Szórakozóhelyet hiába keresek, programokat/bulikat sem találok. Van valakinek ötlete?

17/l



2015. nov. 23. 01:51
1 2
 1/16 anonim válasza:
Sajnos fogalmam sincs. :/ Gyere Nyíregyre, azt ismerem, mint a tenyeremet. :D
2015. nov. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
hát az egy kicsit messze van :D
2015. nov. 23. 01:57
 3/16 anonim válasza:
Jogos... Jogos... :/
2015. nov. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Szia :) 17/l

Győr környék detto ☺😊😄

2015. nov. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
Ennyi finom puncit elpocsékolni :( Pedig a minőségből már így is hiány van :'(
2015. nov. 23. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Bulik szoktak lenni,de nem nagyon "reklámozzák" őket:) L/L
2015. nov. 23. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kicsit nyugatabbra lakom, de mégis minden hétvégén van valami. Nem hiszem hogy a 3x nagyobb Győrben sosincs semmi.
2015. nov. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig elég szar hely. Én legalábbis utálok itt élni, de biztos van aki meg ezt imádja.

Amúgy ilyen szórakozóhelyeken kevés a normális lány, ha te is inkább "olvasós-otthonülős" vagy "túrázós" vagy hasonló kaliberű vagy, keress a hobbidhoz megfelelő klubot vagy társaságot. Én pl. szeretek táncolni, így hastáncra iratkoztam be. Remek hely az ismerkedésre. Bár azt ugye nem írtad, hogy fiúval vagy lányokkal, barátilag, párkapcsolatot keresel vagy mégis mi céllal..

21/L

2015. nov. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Jajj bocsi!!! Elnéztem a kategóriát :D

Így még annyival kiegészíteném hogy bulikban pasit felszedni nem ajánlatos hosszabb távra.

2015. nov. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én nem lakok messze győrtől ha gondolod irhatsz :) 16/F
2015. nov. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!