Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyi az eselyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az eselyem ha a lany 5. Es en pedig 8. Os vagyok De csak jovore szeretnem tole megkerdezni. Szoval ugy kerdezem. Mennyi az esely ha o 6. os en pedig 9. es vagyok? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 23. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
eselyed mire?
2015. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez túl korai. Mit szeretnél egy 11 évestől? Még nyugodtan halogasd ezt a dolgot pár évig. Lehet, hogy esélyed éppenséggel lenne, de azért egy 5.-es borzasztóan gyerekes. Keress valaki érettebbet! :)
2015. nov. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos vagy te abban, hogy egy 12 éves elég érett lesz hozzád? A lány részéről valószínűleg működne, mert "menőzhetne" veled, de ebben a korban sok az a 2-3 év korkülönbség, téged valószínűleg előbb-utóbb zavarna. Arról nem is beszélve, hogy téged nagy eséllyel a haverjaid is cikiznének érte. (Engem ilyen esetben nem érdekel az ismerősök véleménye, de van akit igen, csak ezért szólok...) 17/L
2015. nov. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak sajnos en lanYok teren felenk is vagyok:c
2015. nov. 23. 15:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez igy total oke es vannak erett 12 evesek is szvl nyugodtan probalkozz,legy nyitott es figyelmes😊😉😉
2015. dec. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!