Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg gáz a "szia, van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz a "szia, van kedved ismerkedni? " duma facebookon?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy az egész életemet facebookon akarom leélni, eljárok bulizni és máshol is ismerkedem, de gyakran hasznos a facebook, ha éppen nem túl gyakran és nem túl jó szituációkban találkozom egy lánnyal, aki tetszik..


De rendszerint soha nem lesz belőle semmi, mert facebookon olyan rohadt távolságtartó mindenki, hogy kb akármit kérdezek jön a 'miért érdekel? nem is ismerlek' duma.

Gondoltam, hogy biztos az én szövegemmel van baj, de próbáltam már a 'pénteken mozi?' és hasonló köszönéseket is, de egyszerűen lehetetlen!


Most is tetszik egy lány, de csak látásból ismerem, és általában legalább 2 busz távolság van közöttünk (szó szerint). Gondoltam rá, hogy ráírok facebookon csak nem tudom, hogy mivel kezdjem.. A "Szia, szimpatikusnak tűnsz, lenne kedved ismerkedni?" szöveg miért olyan rémisztő a lányoknál?

Még a képeim sem olyan borzasztóak, hogy legalább 2 mondatot ne válthatnánk..


16/F


2015. nov. 29. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom.. Engem is megremit ez a van kedved ismerkedni dolog mert nem tudom.. Ezt altalaban csak a ribik fogadjak el es a normalisabb lanyok rogton nemet mondanak ra. (De ez csak az en maganvelemenyem) En azert picit kreativabb fiukkal allok le beszelgetni akik massal probalkoznak amitol en se erzem ugy hogy ezt barkivel megteheti..Na szoval remelem valamennyire ertheto :D
2015. nov. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Írj valami olyasmit, hogy:

Szia, láttalak a .... helyen, és nagyon szimpatikusnak tűnsz. Sajnos akkor nem volt alkalmunk beszélgetni, de szeretnélek jobban megismerni. Ha gondolod, eljöhetnél velem moziba.


De még jobb, ha találsz valami közös pontot. Pl. hasonló érdeklődési kör, és akkor ezt is beírhatod: te is szereted a bowlingot, mit szólnál hozzá, ha elmennénk együtt?

Vagy akármi. Attól függ, hol találkoztál a lánnyal, és mit tudsz róla.

2015. nov. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem nem gáz csak fűzz mellé valami kis apróságot. Magamból kiindulva ez nem lenne a világ vége és ha intelligensen lehet társalogni nem látom értelmét a lekoptatasnak hiszen az egész mindössze egy facebookos beszélgetés.
2015. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3.Voltam 16/l
2015. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!