Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek tetszem az osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cukkcica kérdése:

Szerintetek tetszem az osztálytársamnak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe szerelmes vagyok, már 4 éve amióta abba az iskolába és osztályba jár, ahova én is. Nem montam el neki mert az eddigi kapcsolatunk sokkal roosszabb lenne, kinevetne, elmondaná a többi osztálytársamnak, és ők is nevetnének.És tudná aztán az egész iskola.

Az eddigi kommunikációnk abból állt, hogy odajön hozzám, szokott kérdezgetni, de régen még haza is kísért, és a kedvemért kihozta a kutyáját sétáltatni hogy megnézzem.

Később a nyári szünetben reggel 4-ig beszélgettünk mert nem tudtunk aludni, sőt még ő kérdezett meg hogy menjek-e vele biciklizni, de arra nem volt képes hogy feljöjjön az utcámba és ott biciklizzünk, mert engem csak addig engedtek el.

DE mostabába már hetente 1-szer jön oda kérdezgetni és mostmár nincs abból semmi ami régen volt.

De közben szerelmes volt egy másik lány osztálytársamba, viszont ő elutasította.


Mondjuk ő 100-szor szebb nálam, mert én nem vagyok nagyon szép tipus. Mi a véleményetek?



2015. dec. 1. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Oda se neki, a kutyánál még lehet esélyed... :)
2015. dec. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!