Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem merek ráírni a lányra. Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek ráírni a lányra. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Szóval, 23 éves vagyok, egyetlen barátnőm volt, az is 16 évesen, és mindössze 2 hónapig tartott (megcsalt..). Van most egy lány, aki az én szememben a legszebb a világon, ő 24 éves, és úgy tudom, nincs palija. Nem túlzottan népszerű, nem kap 5000 like-ot semmire, de akiket eddig tudok, hogy voltak pasijai, azok mind ilyen alfahímek. Sajnos eddig ha összeszámolom, a külsőm miatt összesen 8-szor utasítottak el, ezért már 6 éve nem is próbálkozok a becsajozással. Eleve nincs is facebookon képem magamról, annyira undorodom a saját külsőmtől, fotogén sem vagyok, szal,.. hagyjuk.. Attól félek, hogy ha ráírnék kép nélkül, aztán találkoznánk, kényelmetlen helyzetbe hoznám a külsőm miatt.. én is szégyellném magam, ha látnám az arcán, hogy nem tetszem neki.. Ugyanakkor biztos, hogy nagyon imádnám, mert iszonyú szimpatikus, szép arcú, rendesnek tűnő lány... Mit kéne tennem? Nagyon komoly önértékelési gondjaim vannak, és erős gátlásaim. :(
2015. dec. 4. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ennyire önbizalom hiányos vagy,akkor nem a külsőd nem fog neki tetszeni,hanem az,hogy ilyen önbizalom hiányos vagy.Hidd el,hogyha magabiztos vagy,akkor olyan jó lesz a kisugárzásod,hogy sokszor nem is számít a külső :) Szerintem kezdd azzal,hogy felraksz egy képet magadról facebookra..mert akkor nem éri meglepetés ;) Semmiképpen ne egy homályos gagyi selfie legyen,hanem valami minőségibb,és ha szimpatikus vagy számára,úgyis beszélgetni fog veled :) Ha pedig a külsőd miatt ítél elsőre,akkor meg nem érdemel meg téged ;) Ha pedig nem tetszik a saját külsőd,akkor próbálj meg változtatni rajta..bár tény,hogy a legfontosabb,hogy elfogadjuk önmagunkat,de kisebb változtatások óriási különbségeket tudnak eredményezni. :) Próbáld meg a pozitív dolgokat észrevenni magadon,magadban,és azokra építeni,azokat szem előtt tartani.Légy büszke arra,aki vagy,és hidd el,hogyha látják rajtad,hogy magabiztos vagy,máris többen fognak odamenni hozzád ;)
2015. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól ne félj mi lesz ha kép nélkül ráírsz és találkoztok,mert ha nincs képed kb azonnal elutasít még a face-en.. ki tudja,ha eddig csak alfahímekkel járt és egyik sem volt hosszú életű,lehet be sem jön neki ez a stílus.. de manageld egy kicsit a profilod mielőtt akcióznál(ha eddig elhanyagoltad),egy jó kép csodákra képes ;)
2015. dec. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!