Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak? Tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tetszik egy srác a suliba.

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliba..

Nem a "nagymenők"társaságába tartozik,eléggé csendes,és visszahúzódó látszólag.

Még összesen háromszor láthatott,mert annyiszor néztünk össze.Igazából eléggé tartotta a szemkontaktust,de egyszer én,egyszer ő pillantott el.

Megakarom ismerni,de nem tudom,hogy csináljam.

Nem fogom bejelölni,ráírni,odamenni hozzá,mert nem merek,és én is kissé szégyenlős vagyok,mert mindig van azért egy társaságba és nem tudok csak úgy odamenni,hogy "szia .... vagyok."

Tanácsokat szeretnék,hogy mivel lehetne a tudtára adni,hogy bejön nekem,és igazán kezdeményezhetne,ha én is ő neki.

Mit tegyek?



2015. dec. 9. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem ha tudod ki ő, akkor jelöld be facen, lájkold pár képét

ebből le szokott esni, hogy tetszik a srác. az meg, hogy nem csinálsz semmit csak várod, hogy szerelmes legyen beléd hirtelen a legnagyobb hülyeség amit tehetsz

2015. dec. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem csak örülne ha beszélgetést kezdeményeznél
2015. dec. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de ha bejelölöm és vissza se jelöl?
2015. dec. 9. 16:17
 4/11 A kérdező kommentje:
mert nem hiszem,hogy tetszenék neki,vagy szépnek találna.
2015. dec. 9. 16:17
 5/11 Egyenes út ***** válasza:
Ne mondj ilyet.Ha már szemeztetek akkor biztos tettszel neki.
2015. dec. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem visszajelöl,mert szokott nézni
2015. dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?Egyébként én is ugyanebben a helyzetben vagyok egy lánnyal. Csak várok arra a lehetőségre,amikor tudnék vele beszélgetni,mert állandóan másokkal van.
2015. dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
15L-17F
2015. dec. 9. 19:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól még hogy nem nagymenő lehet hogy sokkal jobb élete van mimt egy "nagymenőnek".-ez igaz nem ide tartozik.De ha nem lépett akkor tényleg lehet félénkebb,vagy nem mer lépni.(de ha szemeutetek akkor már lépnie kellett volna).De így vagy vársz rá,vagy el felejted,vagy ha nagyon be jön akkor te is el kezdheted a közeledést.
2015. dec. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Persze,hogy jobb és engem nem érdekelnek a nagymenők,szimplán csak azért írtam,mert a nagymenők társasága elég hangos,és hamarabb kezdeményez,mint ő.
2015. dec. 9. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!