Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt más is úgy azzal,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más is úgy azzal, hogy nem tud kezdeményezni, vagy mindennél jobban szeretne valakivel lenni, de nem tud?

Figyelt kérdés
Ami azt illeti nem rinyálni jöttem ide, csak együtt talán előnyösebb lenne keresni a megoldást:D Engem mindenki akit szerettem hátba döfött, és ezért rohadtul nehéz leküzdeni mindezt, amikor eddig csak ez történt amikor nagyon kötődtem valakihez.(úgy hogy barátnőm még nem is volt)
2015. dec. 9. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Helyelen 16/F
2015. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Hát ha rám halgac szarsz bele az egészbe ugyis valami mindíg aládszúr hogy ne legyen jó. Én tudom régen akartam nagyon hogy legyen barátnőm de rájöttem úgyse attól lesz ha akaróm meg manapság ritka a normális lány 😁 De sajna elbaszhatam pár dolgot mert már barátaim sincsenek kb 6-hónapja. De nem izgat ettől az élet nem áll meg 😁 nézd a jó oldalát mindenek igy több időd marad és nem lesz ki megbáncson. 😁 hát igy visza olvasva amit irtam sok írás hiba Bocsi érte gyorsan gépeltem. 😁
2015. dec. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jelen :DD
2015. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ismeros helyzet:) En nagyon nehezen tudok melyebb kapcsolatokat kialakitani, es nehezen engedek magamhoz kozel masokat... Hasonloan hozzad, engem is sokszor doftek hatba, es bar szeretnek kotodni valakihez, felek az ujabb csalodasoktol.

16/l

2015. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én tudok kezdeményezni, de sajnos a legtöbb lányról hamar kiderül, hogy nem valami őszinte, vagy nagyszájú, hangos. Nekem pedig inkább a visszafogott lányok tetszenek.


21/F

2015. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!