Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Milyen fiuval jarnatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen fiuval jarnatok szivesen? Mik azok a kovetelmenyek amit teljesiteni kell? Milyen egy jo pasi?

Figyelt kérdés
Írjátok le a belső és külső tulajdonságait is kérlek,hosszan :)

2015. dec. 10. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igazából engem nem annyira érdekel a külső, mert én sem vagyok szép lány:) De nekem az a legfontosabb, hogy legyen értelmes, legyen jó humora, eltudjak vele beszélgetni és nálam egy nagy előny ha elverhetem Fifában:D
2015. dec. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1-es, mennyi privátot fogsz most kapni... :D


Amúgy konzolon lehet, hogy elvernél, de PC-n még a kapussal is gólt lőnék neked ;)

2015. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Huh még nem kaptam egyet sem:D Xbox360 párti vagyok (mert nekem az van):D De azért nem rombolnám le senkinek se az önbizalmát azzal, hogy elverem:P
2015. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Xboxon elfogadnám a vereséget, ahhoz béna vagyok :)


Egyébként én is nagyon kíváncsi vagyok a válaszokra. Bár úgysem változnék meg, azért érdekel, milyennek kellene lennem, hogy a mostani tiniknek felkeltsem az érdeklődését.

2015. dec. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Legyél bulibáró, felnyírt hajú és suttyó. Már nyert ügyed van:D
2015. dec. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyre ritkábban járok bulizni (mert nincs kivel), fel van nyírva a hajam, de nem vagyok suttyó. Pixát szeretem, de Kis Grofót nem. De szomorú, ha ebben ki is merülnek az igények. Inkább az első válaszban leírtaknak felelek meg :)
2015. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Legyen olyan,mint Patch Cipriano
2015. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért általánosít mindig mindenki… a mai generáció 90% úgy el van cseszve ahogy csak lehet . De ott az a maradék 10 % aki próbál önmaga maradni ebben a foos világban . Nem minden fiú páwa . És nem minden csaj keki kabátos plázapic*a.

Én még keresem azt a srácot aki abba a bizonyos 10% ba tartozik, (csak sajnos csak a maradék 90% vesz körül.) mert én is egy 10% lánynak tartom magam. Sosem néztem h mi a "divat" úgy öltözök ahogy nekem tetszik. Nem érzem magam többnek másoknál , nem nézem le őket "még azokon a napokon se" amikor kicsit kiöltözöm és kapok pár irigy pillantást , vagy épp kibontom a szokásos kontyom.

Fiúból is olyanra "várok" akinek nem csak akkor tetszek , ha kikenem magam, v kivasalom a hajam . Mert ez csak egy 1napi látszat és akkor igazából én és a belső értékeim nem is számítunk .

Nem vagyok egy bányarém de azért nem is lenne miert elszálltak .

És nekem nagy százalékban a belső számît, de azért (és szerintem evvel mindenki igy van) a vonzalom meg kell legyen. Nálam ezt a sötét haj + szem tudja általában kiváltani , nem elhanyagolt testtel.

Fontos a jó humor , a kedvesség , a vidámság ( mert én egy örökké mosolygós lány vagyok) . A határottság. Egyszerűen eret tudnék vágni a társadalmunk azon szánalmas tagjaitól akiknem az itteni válaszadók "engedélye" kell ahoz h megfogja a "barátnője" kezét.


Na jó kb ennyi , lehet a kérdés feltevője nem fogja értékelni h normál válasz helyett kis novellát írtam , és valszeg mást sem fog érdekelni , talán még csak el sem olvassák sokan , de örülök h erősít hetem azt a 10%ot. És nem azt írtam h : legyen cuksi, meg romantikus :*

2015. dec. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, teljesen igazad van.
2015. dec. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor most szólok, hogy van barátom. :P De az általános ideálomat leírom, hátha segít valamennyit.

Külsővel nem is annyira fogok foglalkozni, az mindenkinél egyedi. :D Engem kinézetileg a rockerek vonzanak, oszt' kész. Belső tulajdonságokat illetően... :D Egy pasi legyen céltudatos, magabiztos. A talpraesettség nagyon fontos. A komoly gondolkodás, felelősségtudat nálam alap, kizáró ok ha ezek valakiben nincsenek meg. Emellett nagyon fontos a humor, anélkül el sem tudok képzelni egy normális pasit. Viszont tudja valaki megítélni, hogy a viccelődésnek mikor van ott a helye. Ha épp arra lenne szükség, hogy az embert meghallgassa valaki, nagyon be tud tenni ha a másik elvicceli. Az önbizalom hiánytól, önsajnálattól rosszul vagyok egy párkapcsolatban, az előbbi alapból kizáró ok nálam. Sok lányt nem zavar. Ezzel én sem voltam mindig így, csak azóta volt egy rossz tapasztalatom... Ja, és legyen velem az illető minimum azonos szinten, az érzelmi intelligenciát nézve. Enélkül lehetetlen, hogy két ember hosszú távon megértse egymást.

Íme pár általános dolog: Többször találkoztam itt azzal hasonló jellegű kérdések alatt, hogy egy pasi legyen "nagyképű és megértő a barátnőjével" meg ilyesmik. Akkor most elmagyarázom ez mit takar. Először is, a helyes megfogalmazás a nagyképű helyett, a vagány. Ugyanis a nagyképű az egoistát jelenti, ami igencsak kizárja a másokkal való komolyabb törődést. :D Tényleg lehet valaki társaságban, a haverok előtt vagány, a barátnőjével pedig megértő, kedves. De az is tény, hogy ilyen emberekből csak az tudja kiváltani az érzelmes oldalukat, aki tényleg hozzájuk való. Ez a páwákra nem érvényes mielőtt valaki kedvet kapna hozzájuk, mivel azok durván egoisták, tisztelet a kivételnek. :D

A közös hobbi is fontos, nálam ez a gép. :D Nyilván mindenkinek más, de jó kezdés egy kapcsolatban ha a két fél hasonló érdeklődésű.

17/L

2015. dec. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!